UAB įsigyti nuo šiol galima nuotoliniu būdu

imoniu pardavimasKai tenka apsispręsti kokią veiklos formą pasirinkti pradedant komercinę veiklą, dažnas naujokas pasirenka netinkamai. Yra daug nerašytų taisyklių, kurioms būtina vadovautis. Viena jų – reikia bandyti išvengti visų įmanomų nereikalingų išlaidų. Pradedant verslą, o tiksliau – jį steigiant, tai galima padaryti gana paprastai. Tiesiog siūloma pasidomėti visomis esamomis alternatyvomis. Naivu tikėtis, kad įmonę pavyks registruoti pigiau nei vyrauja įprastos kainos. Trumpai tariant, jeigu nutarėte, kad verslas bus steigiamas UAB pagrindu, tai nereiškia, kad tučtuojau turite imtis registracijos proceso. Juk galite rinktis jau egzistuojančios įmonės įsigijimą, o tai kaip reikiant viską palengvintų.

Paprastai kalbant, dažnais atvejais, Lietuvoje pasirenkama ne registruoti įmones nuo nulio, o tiesiog jas dažniausiai asmenys perka. Tai leidžia ženkliai sumažinti nereikalingas išlaidas. Pagalvokite patys, juks registruojant UAB, jums reikės bent jau 2500 eurų įstatinio kapitalo suformavimui, o kur kiti mokesčiai? Tokių sumų galima išvengti įmones perkant. Yra tokių pardavėjų, kurie įmones pardavinėja vos po kelis šimtus eurų. Aišku, jos yra šiek tiek kitokios nei tos, kurios būtų registruojamos nuo nulio.

Perkamos įmonės dažniausiai pasižymi tuo, kad jos jau turi savo pavadinimus. Pirkėjui nėra galimybė sugalvoti savo pavadinimo, kaip tai galėtų padaryti, jeigu įmonė būtų registruojama. Pardavėjai jau yra įsteigę įmones su tam tikrais pavadinimais, tad jums reikės pasirinkti jums patinkančiu pavadinimu. Taip pat akcentuojama, kad perkamos įmonės dažniausiai yra su tuščiomis banko sąskaitos. Dėl to tokios įmonės parduodamos pigiau. Žinoma, jeigu norite, kad perkamoje įmonėje būtų minėti 2500 eurų kaip įstatinis kapitalas, tuomet prie pardavimo kainos teks pridėti šią sumą. Tačiau, dėl tokių smulkmenų varginti nevalia, nes įsigijus įmonę, patys galėsite papildyti jos banko sąskaitą norima suma.

Internete yra ne vienas pardavėjas, kuris gali pasiūlyti greitą įmonės įsigijimo procedūrą. Jau nebėra tie laikai, kai įmonės parduodamos susitikus pirkėjui ir pardavėjui. Dabar viskas gali būti atliekama nuotoliniu būdu – naudojantis internetu bei pašto ar kurjerių paslaugomis. Tuo labiau, šiais laikais sutartys gali būti pasirašomos tiek elektroninius, tiek ir mobiliuoju parašu.

Šaltinis: Parduodameimones.lt