Smėliavimas ir geresnės paslaugos kainos

Smėliavimas Lietuvoje ir Latvijoje

Kuo skiriasi smėliavimo paslaugos Lietuvoje, Latvijoje ar kitoje Europos sąjungos valstybėje? Klausimas į kurį atsakyti nėra taip paprastas. Pirmiausia, tokia paslauga, kaip smėliavimas skiriasi minėtose valstybėse dirbančių specialistų kompetencija, turima smėliavimo įranga. Juk tokios paslaugos kokybė labai priklauso nuo to, kaip bus atliekama pati paslauga. Ar paslaugas teikianti kompanija turi pakankamai finansų įsigyti brangia smėliavimo įranga? Ar smėliuotojai nuolat dalyvauja mokymuose ir t.t. Visi šie faktoriai susideda į bendrą sumą, kas ir parodo paslaugos kokybę. Aišku, negalime sakyti, kad smėliuotojas dirbantis su paprastesne įranga būtinai visus darbus atliks prasčiau. Kokybė taip pat gali būti puiki, tačiau kuo geresnė įranga, tuo galima sugaišti mažiau laiko pasiekiant tokius pačius rezultatus. Ir vėl gi smėliavimas šioje vietoje išlieka ta paslauga, kuri aktuali tiek Kaune, tiek Vilniaus ar Rygos gyventojams. Tokiais paslaugas užsisako tiek privatūs asmenys, tiek įmonės. Nepriklausomai nuo miesto ar valstybės, tokių paslaugų kaina kaip visuomet priklausys nuo keletos pagrindinių kriterijų. Pirmoje vietoje, turime atsakyti į bendrą klausimą ką smėliuosime? Koks tai paviršius? Koks bendras plotas? Ar reikės dirbti su mobilia įranga? Visi atsakymai šiuos klausimus leis nustatyti tikslią šios paslaugos kainą.

smeliavimas 11 (1)

Smėliavimas Kaune

Daugeliui klientu dar nauja paslauga, tačiau nemažai Kauno miesto įmonių jau naudojasi šiomis paslaugomis. Smėliavimas Kaune įeina į bendrą antikorozinių paslaugų spektrą, kurį sudaro tokios paslaugos. Tiems, kas nežino primename, kad galima atlikti tokį patį darbą ir naudojant šratavimą, smėliavima be dulkių, smėliavima sausu ledu ar kitu panašiu metodu. Pagrindas, koks bus rezultatas. Juk kiekviena technologija turi savų pliusų ir savų minusų, kurie vienu atveju gali būti naudingi, o kitu atveju gali net pabloginti galutinį rezultatą. Norint išsirinkti kažkurį metodą geriausia yra konsultuotis su šios srities specialistais. Kiekvienos įmonės atstovas, kuris ne pirmus metus dirba su šiomis paslaugomis, puikiai žino, kuo paslaugos skiriasi viena nuo kitos ir kodėl geriau užsisakyti kartais smėliavimą, o kartais šratavimą.

smeliavimas 11 (3)

Kiek kainuos smėliavimas?

Kaip jau ir minėjome, norint paskaičiuoti tikslią šios paslaugos kainą, pirmiausia reikės pagrindinės informacijos, kuri gali padėti norint apskaičiuoti galutinę paslaugos kainą. Kuomet klientai užsisako paslaugas ir pateikia didelį užsakymą, tuomet visiškai suprantam, kad jie gali gauti ir nemažas nuolaidas.

Sodo nameliai: http://evex.lt/sodo-nameliai/