Reklaminių stendų Klaipėdoje paieška

Lietuvos pajūris vasaros metu yra puiki niša ne tik vietiniams verslininkams. Net ir kituose didžiuose Lietuvos miestuose įvairias paslaugas teikiančios įmonės greitai pastebėjo, jog vasaros metu reklamuotis Klaipėdoje apsimoka. Reklaminiai stendai Klaipėdoje, Palangoje ir net Šventojoje vasaros turistinio sezono metu nusidažo toli gražu ne tik vietinių verslų reklamos. Ir tai logiška – didelius turistų srautus nori išnaudoti daugelis.

Reklaminiai stendai KlaipėdojeKlaipėda, o ypač jos aplinkelis, yra kone didžiausius automobilių srautus vasarą praleidžianti Lietuvos vieta. Nemaža dalis lietuvių ir Lietuvos svečių čia plūsta atostogauti. Vieni atvyksta tik savaitgaliams, tuo tarpu kiti pajūryje praleidžia kur kas daugiau laiko. Turbūt daugelis atkreipėte dėmesį, jog Klaipėdos aplinkelyje, autostradoje prieš pat Klaipėdoje ir kelyje tarp Klaipėdos ir Palangos reklaminių stendų išties daug. Daug jų ir pačiame mieste. Stenduose dažniausiai matome vietinių verslų reklamą – įvairių pramogų bei apgyvendimo paslaugų pasiūlymus. Tačiau neretai galime pamatyti ir kur kas universalesnės, toli gražu ne tik į atostogautojams teikiamas paslaugas orientuotos reklamos. Tad jei turite savo įmonę, net nebūtinai veikiančia vakarinėje Lietuvos dalyje, galbūt ir jums reikėtų pagalvoti apie galimybę reklamuotis Klaipėdoje?

Kaip pasirinkti reklamos vietą Klaipėdoje?

Nors reklaminių stendų aplink Klaipėdą ir pačioje Klaipėdoje tikrai netrūksta, vis tik išsirinkti sau tinkamiausią ne visada būna labai paprasta. Gali būti, jog labiausiai jums patikusios vietos jau bus užimtos, o nuošalesnės nelabai jus domins. Jeigu jūsų reklamos tikslas yra tiesiog pasinaudoti dideliais žmonių srautais, tačiau reklama konkrečiai nėra nukreipta į paslaugas ar prekes pačiame pajūryje, labiausiai vertėtų susirasti laisvą stendą kur nors dar autostradoje ar Klaipėdos aplinkelyje. Čia jūsų nuomojama vieta stende bus pamatoma daugiausiai kartų. Tokiu atveju gali puikiai tarnauti net ir tie stendai, kurie yra nukreipti jau į Vilniaus bei Kauno pusę. Žmonių srautai čia bus tie patys, kaip ir atvykstančių turistų, tačiau reklamos plotas jau kainuos gerokai pigiau.

Kita vertus, jei jūsų klientai būtent ir yra pajūryje atostogaujantys turistai, rodyti reklamą išvykstantiems poilsiautojams jums tikrai nėra prasmės. Tokiu atveju tikrai verta kur kas daugiau investuoti į geriausias vietas stenduose ties įvažiavimu į Klaipėdą ar šalia kelio ruožo tarp Klaipėdos ir Palangos. Vietiniams verslams puikiai tinka ir reklaminiai stendai Klaipėdoje ar Palangoje, pačiuose miestuose. Nors čia ir bus šiek tiek mažesni turistų srautai nei kelyje, tačiau žmonės neskubės, turės daugiau laiko matyti reklamai, ir visai tikėtina, jog susidomės dar viena reklamuojama pramoga kur nors pajūryje.