Paskolos iš žmonių dabar yra vienos pigiausių

paskolos is zmoniuPastebėjote, kad paskolos iš žmonių imamos vis dažniau, bet nežinote kur reikėtų kreiptis dėl tokio kredito? Klaidingai manote, kad tokias paskolas išduoda tik privatūs paskolų teikėjai, su kuriais būtina susitikti. Matote, Lietuvoje intensyviai kurias naujos sutelktinio finansavimo platformos, kurių pagrindinis tikslas yra būtent privačių skolintojų ir besiskolinančių asmenų suvedimas. Tai reiškia, kad paskolos iš žmonių galite tikėtis būtent tokiose platformose. Lietuvoje tokių platformų yra ne viena, tačiau būtina jomis domėtis, nes vienose tokio tipo paskolos išduodamos greičiau, o kitose lėčiau. Taip pat reikia žinoti, kad ne visose platformose yra taikomi vienodi mokesčiai.

Paskolos iš žmonių gaunamos sumokant tarpininkavimo mokestį platformai.

Kuomet asmuo renkasi tarpusavio skolinimo platformas, tai jis nė nesuvokia, kad už dyką jam paskolos niekas neišduos. Pirmiausia, tie žmonės, kurie finansuos jūsų paskolą, norės gauti palūkanas, tačiau tai nėra vienintelis niuansas. Matote, jeigu jūs kreipsitės į tokias platformas, tai jūs privalėsite sumokėti mokesčius būtent platformai. Tas mokestis kiekvienoje platformoje yra skirtingas ir gali siekti netgi 10 – 20 procentų paskolos sumos. Dėl to ir siūloma domėtis geriausiomis sutelktinio finansavimo sistemomis.

Kas liečia mokesčio sumokėjimą, tai jis tiesio bus taikomas tuomet, kai paskola tikrai bus išduoda. Kai kuriose bendrovėse galite matyti, kad paskolos skaičiuoklės iškart nurodo kokį mokestį teks sumokėti. Nustačius norimą paskolos sumą, asmuo jos visos negaus, nes būtent iš tos sumos bus atskaičiuojama minėtas mokestis. Tiesa, kartais kai kuriose platformose tenka mokėti ir papildomus mokesčius, tokius kaip – kreditingumo patikrinimo ir t.t.

Paskolos iš žmonių yra bene pigiausios Lietuvoje.

Neskaitant komercinių bankų ar kredito unijų pasiūlymų, tokias platformas pabrėžti reikia dėl jose esančių mažų palūkanų. Vartojimo ar refinansavimo paskolos iš žmonių gali būti gaunamos žymiai pigiau nei populiariausiose kreditų bendrovėse. Tai yra naudingi pasiūlymai, į kuriuos turėtų atsižvelgti kiekvienas tinkamai įvertinantis visas paskolų gavimo sąlygas. Jeigu jums reikia paties pigiausio kredito, tai paskolos iš žmonių prašyti turėtumėte pirmiausiai. Tiesiog pasidomėkite šiomis sutelktinio finansavimo platformomis.