Lankstinukai ir tūkstančiai naujų klientų

LankstinukaiKai kasdien girdime apie tokią didelę gausą skirtingų marketingo priemonių, iškyla natūralus klausimas, kokią reklamą pasirinkti? Nėra jokio teisingo ar neteisingo atsakymo, tačiau patiems neišbandžius įvairių marketingo strategijų, nėra jokios kitos realios galimybės išsiaiškinti, kuris reklamos būdas jums yra tinkamiausias. Lankstinukai yra vienas iš tokių būdų, padedantis pritraukti tūkstančius naujų klientų. Svarbiausia, kad verslo savininkui šiuo atveju nereikia atlikti paties sunkiausio darbo, nes bene viskuo pasirūpina šių paslaugų teikėjai.

Ką turėtumėte reklamuoti?

Yra begalė skirtingų priežasčių, kodėl turėtų būti naudojami lankstinukai. Pavyzdžiui, kai kurie verslo subjektai pasirenka lankstinukus tam, kad savo potencialiems klientams praneštų apie savo įmonės veiklą. Tuo tarpu kiti nori informuoti apie naujausias prekes ar paslaugas. Tiek vienu, tiek ir kitu atveju žmonės bando kurti tokius lankstinukus, kurie labiausiai trauktų vartotojų akį. Žinoma, priežasčių, kodėl verta pasirinkti lankstinukus, yra begalė, tačiau pagrindinė jų yra akivaizdi – prekės ženklo populiarinimas.

Kur ir kaip juos platinti?

Nors lankstinukų kūrimo procesas yra pats svarbiausias, negalima ignoruoti ir jų platinimo pasirinkimų. Įsivaizduokite labai dažną situaciją, lankstinukus paliekate verslo centre ar konkrečioje įstaigoje. Šalia jų įprastai taip pat yra bent penki kitų įmonių lankstinukai. Tokiu atveju mažėja tikimybė, kad jūsiškis bus pastebėtas. Būtent todėl būtina gerai apgalvoti vietas, kur norėsite juos išplatinti.

Kokią strategiją pasirinkti?

Reklamos kampanijos strategija vaidina labai svarbų vaidmenį. Turėtumėte iš anksto nuspręsti, kokiais intervalais turės būti platinami lankstinukai. Pavyzdžiui, jei jūsų išskirtinis pasiūlymas tęsis 2 mėnesius, tuomet lankstinukus galite platinti pirmojo mėnesio pirmąją dieną ir taip pat – antrąjį mėnesį. Tai padidins tikimybę, kad antrąjį kartą platinami tie patys lankstinukai pasieks tuos vartotojus, kurie pirmąjį kartą juos ignoravo. Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad lankstinukų platinimas tose pačiose vietose nėra tikslingas pasirinkimas, tačiau iš tikrųjų yra priešingai. Tai padeda gerinti prekės ženklo žinomumą, o tai kiekvienam verslui yra būtina. Taigi, lankstinukai gali padėti kaskart padidinti savo vartotojų ratą ir lengviau judėti pirmyn.