Kaip išsirinkti patogius stalus biurui?

Renkantis biuro stalus svarbiausiu rodikliu visuomet yra patogumas. Kiekvienas darbdavys nori, kad jo darbuotojai jaustųsi patogiai ir komfortiškai. O ką jau kalbėti, kai biuro stalą renkamės savo reikmėms. Mūsų patarimai, kaip išsirinkti patogius stalus biurui, jums pagelbės!

  • Stalo aukštis

Tai pirmoji savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį vertinant stalo patogumą. Atsisėdus prie stalo ir atsirėmus į kėdės atlošą, kojos turi tvirtai remtis į žemę, o sulenkti keliai sudaryti 90 laipsnių kampą. Žinoma, sėdėjimo aukštis koreguojamas ir kėdės pakėlimo ar nuleidimo pagalba. Dažnai ofisams pasirenkami reguliuojamo aukščio stalai. Galimybė keisti stalo aukštį užtikrina jo pritaikymą individualiems poreikiams. Šiomis savybėmis pasižymi ir ergonominiai stalai, kurie itin patogūs, nes gaminami atsižvelgiant į visas sveikatos rekomendacijas dirbantiems sėdimą darbą

  • Erdvė kojoms

Kojoms skirta erdvė taip pat turi įtakos stalo patogumui. Sėdint sulenkti keliai neturi siekti stalviršio bei turi likti pakankamai laisvo ploto iš šonų. Jei stalas ilgas, tai dažniausiai ir erdvė kojoms būna nemaža. Labiau į tai atkreipti dėmesį reikia renkantis neilgus, kompaktiškus stalus, ypač jei jie su dviem stalčių blokais.

  • Darbinis plotas

Stalviršio plotas – tai individualus klausimas. Žinoma, jei stalas bus skirtas tik trumpam naudojimui, pavyzdžiui, susitikimams su klientais, didelis darbinis plotas nėra būtinas. Tačiau jei prie stalo visą dieną dirbs darbuotojas, tvarkantis didelį kiekį dokumentų ar braižantis projektus, stalo reikės kuo erdvesnio. Tad renkantis šią savybę atsižvelkite į tai, kokiam darbui bus naudojamas stalas.

  • Papildomos funkcijos

Stalo patogumas priklauso ir nuo optimalaus stalčių skaičius. Čia vėlgi reikia pagalvoti apie konkrečius poreikius. Poreikiui esant, rinkitės stalą su keliais talpių stalčių blokais. Na, o jei jie nebus naudojami, patogiau bus dirbti prie stalo be stalčių.