Kaip atrasti gyvenimo pašaukimą

Sapnai pašaukimą parodoVisi žmonės, net ir nesąmoningai, ieško savo gyvenimo pašaukimo. Žmogus nori žinoti, kas jam svarbu, kas jam įdomu, kas jam tikrai patinka, kam jis jaučia potraukį ir kam jis yra pašauktas į šį pasaulį. Nors tokios konkrečios mintys aplanko ne kiekvieną pilietį, bet gi žinome, jog neišvengiamai kiekvienas mūsų to ieško. Dažnai tie ieškojimai prasideda besirenkant studijas po mokyklos baigimo. Būsime studentai galvoja, kas jiems yra įdomu, kam jie jaučia potraukį ir pagal tai renkasi studijas. Deja, tokių dalykų nesusapnuosi ir tenka kapstytis pačiam. Žinoma, jog vieni ar kiti dalykai žmogui jau natūraliai ar beaugant sukelia kažkokią teigiamą reakciją, dėl ko tie dalykai jam yra įdomūs. Tai gali būti netgi 20 ir daugiau dalykų, bet žmogus vis tiek nebus atradęs to vienintelio, kuriam galėtų atsiduoti visa širdimi.

                  Mėgstamos veiklos neradę vos 20 metų sulaukę jaunuoliai labai nusimena. Tačiau nėra ko – gyvenimas taip surėdytas, kad žmonės būdami net 40 ar 50 metų amžiaus tik tada supranta, ko nori iš gyvenimo ir kas iš tiesų jiems teikia džiaugsmą. Šiaip ar taip, nesinori švaistyti gyvenimo veltui ir norisi savo aistros atradimo procesą pagreitinti. Tam dažnai yra siūloma savanorystė. Jos metu žmogus tikrai daug dalykų išbando ir atlieka. Taip jis gali pamatyti, kas jam patinka, o kas vemti verčia ir atsirinkti bent jau kryptis, kurios labiau traukia ir ties kuriomis norisi dirbti. Gal tai yra finansai, gal ūkio darbai ar koks organizavimas.

                  Ne ką prastesnė mintis yra imtis visokiausių veiklų. Tiesiog viską išbandyti. Na ne viską, tai juk neįmanoma, tačiau išbandyti kuo daugiau veiklų, kurios galbūt ims ir patiks. Jei matote, kad sapnai vis primena jums apie vieną ar kitą veiklą, galbūt tai ženklas, jog į šią veiklą reikėtų pasigilinti? Sapnai iš tiesų gali daug pasakyti žmogui apie tai, ką jis jaučia tik pasąmoningai ir ne visada reikia remtis logika, renkantis savo gyvenimo pašaukimą. Geriau gal net negalvoti, kaip reikės gyventi iš tos veiklos, kurią pasirinksite, bet imti ir tuo užsiimti. Galbūt pradžioje kaip pomėgiu, paskui pradėti ir dirbti ir kurti savo verslą ir žiūrėti, kur tai veda, kas iš to gaunasi. Dažnai tokiais atvejais siūloma klausyti širdies, o ne proto balso ir tai, galima sakyti, yra tiesa.