Interneto svetainių kūrimas – svarbiausi faktoriai

Gera vartotojo patirtis interneto svetainių kūrime yra ko gero svarbiausias faktorius, kuriant naują svetainę. Jūsų interneto svetainė atlieka tam tikrą paskirtį, nesvarbu ar tai naujų klientų įgijimas, ar tiesiog informacija jūsų klientams, ar abu, bet kuriuo atveju yra svarbu kokybiškas jos veikimo principas.

Taigi, pradėkime apžvelgdami blogas praktikas. Kas gali būti blogai? Na, daug kas – nuo prastų neskoningų nuotraukų ir šriftų iki nepatogaus naršymo svetainėje. Prastai sukurta interneto svetainė priverčia jus atrodyti nepatikimai ir toli gražu ne patraukliai.

Gana prastų įžvalgų, aptarkime dizaino ir programavimo elementus, kuriuos sudaro kokybiškas svetainių kūrimas.

Naudinga svetainių informacija

Ar jūsų interneto svetainės informacija naudinga? Ar joje klientas randa tai, ko ieško? Ar eitumėte registruotis į sporto klubą, kurio internetiniame puslapyje nėra kainų? Pateikite tikslią ir naudingą informaciją, nepamirškite kad kontaktai ir įmonės rekvizitai yra svarbus elementas, indikuojantis pasitikėjimą.

Internetinio puslapio patikimumas

Internetinio puslapio elementų išdėliojimas ir dizainas atspindi įmonės patikimumą. Naudokite geros kokybės nuotraukas, tvarkingai išdėliotą dizainą ir svarbiausia – sutvarkykite klaidas! Nėra nieko nepatikimiau, nei internetinė svetainė, kuri atrodo apleista ir nenaudojama. Interneto svetainių kūrimas turi būti atliekamas kokybiškai.

Patogus svetainės naudojimas

Ar jūsų svetainės lankytojui lengva nir patogu naršyti jūsų svetainėje? Ar tarp didelio kiekio informacijos jie gali pasinaudoti svetainės paieška? Ar lengva rasti būdą, kaip su jumis susisiekti?

Atminkite, kad lankytojai yra jautrūs netikslumams ir jeigu jiems bus sunku naršyti svetainėje ar rasti tinkamą informaciją – jie nueis ten, kur tai padarys lengvai. Svetainės kūrimas internete turi didelę reikšmę jūsų verslui – atsižvelkite į jos kokybę ir naudojimo patogumą.

Vizualus tinklalapio patrauklumas

Pripažinkime, niekas nenori ilgai užsibūti prastai atrodančiame tinklalapyje. Įsitikinkite, kad viskas atrodo puikiai ir išbaigtai iki menkiausių smulkmenų – geriausia praktika tam pasiekti, yra naudoti nedaug dizaino elementų, kokybiškas nuotraukas, ir išgausite švarų bei minimalų tinklalapio dizainą, kuris bus patrauklus jūsų lankytojams.

Vertė

Jūsų svetainė turi suteikti lankytojui vertę – nesvarbu ar tai būtų turinys, ar suteikiama paslauga. Jeigu jūsų interneto svetainė yra puikiai atrodanti, lengvai naudojama, simbolizuoja pasitikėjimą ir turi aktualią informaciją jūsų lankytojui, ir yra patogu rasti jūsų kontaktus, tuomet nėra nieko kas galėtų jus sustabdyti.

Puikiai atliktas svetainės dizainas įsteigs pasitikėjimą ir emocinį ryšį tarp jūsų, ir jūsų kliento.

Suderinimas su mobiliais įrenginiais

Šiais laikais, kai daugiau nei pusė viso internetinio srauto apsilankymų įvyksta per mobilų telefoną, yra svarbu prisitaikyti. Jeigu jūsų interneto svetainė nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams, tuomet jūs prarandate visus aukščiau šiame straipsnyje išvardintus privalumus. Tikimės, kad šie patarimai padės jūsų interneto svetainei pasiekti geresnius rezultatus ir laimėti jūsų klientų širdis.