Įmonės registravimas: informacija, kurią turite žinoti

imones registravimasTurite puikią idėją, kuri verta realizavimo? Žinote, kad Lietuvoje pradėti verslą yra puikus pasirinkimas? Sudėliojote visus taškus ant i, tačiau nežinote, kaip pradėti veiklą? Tokiu atveju mes esame pasiruošę suteikti Jums visą informaciją, kuri bus aktuali susijusi su verslo įsteigimu. Įmonės registravimas – greitas, paprastas ir nesudėtingas žingsnis. Svarbiausia žinoti eigą, o visa kita – smulkmenos. Tiesa, jeigu norite nesuklysti – rekomenduojame dirbti kartu su specialistais, kurie padės atlikti steigimo darbus.

1. Steigimo veiklos sudarymas

Visi didieji žingsniai prasideda nuo pačio mažiausio žingsnio ir šiuo atveju tai yra steigimo veiklos sudarymas. Prieš pradedant keliauti tikslo link – pirmiausia reikia susidaryti planą, kuris gali padėti tikslingai keliauti. Šiuo atveju darbas su specialistais bus kur kas paprastesnis ir patogesnis, kadangi nereikės naršyti internete ir ieškoti informacijos, kuri yra susijusi su darbais. Natūralu, kad žmonės, kurie nedirba šioje srityje, paprasčiausiai nežino – kaip reikia atlikti darbus, kad viskas būtų tvarkinga ir legalu.

2. Tinkamo pavadinimo pasirinkimas

Daugelis galvoja, kad tinkamo pavadinimo pasirinkimas yra bene pats lengviausias darbas. Deja. Labai dažnai prie jo sugaištamos ištisos dienos. Nepamirškite, kad pavadinimas taip pat turi atitikti ir lietuvių kalbos taisykles. Jeigu nežinote, kokie pavadinimai šiuo metu galimi ir tarp kokių labiausiai versta apsvarstyti galimybes – rekomenduojame kreiptis į Juridinių asmenų centrą. Ten Jums bus detaliau paaiškinta – kaip pasirenkami pavadinimai, o kuriais atvejais galima net ir patarti – koks Jums tiktų įvertinus tai, kuo norite užsiimti.

3. Sąskaitos, su kuria bus vykdoma veikla, atidarymas

Kiekviena legaliai veikianti įmonė turi savo banko sąskaitą, kurioje kaupiami pinigai susiję su verslo veikla. Kokį banką nuspręsite pasirinkti – Jūsų žingsnis. Skirtingi bankai dažniausiai agituoja dirbti su jais. Šiuo atveju naudinga skirti kiek daugiau dėmesio bankų siūlomoms programoms ir iš jų pasirinkti tą, kuri Jums atrodo labiausiai tinkama ir patenkinanti Jūsų poreikius. Žinoma, naudinga pasirinkti ir tą, kurios mokesčiai nėra neįkandami.

4. Dokumentų paruošimas

Tai bene pats sudėtingiausias darbas. Nors visus dokumentus tvarko savo srities profesionalai, tačiau siekiant, kad neiškiltų problemų – rekomenduojame dirbti su įmonėmis, kurios padeda įsteigi verslą. Paprasčiausiai reikia įvertinti labai daug smulkmenų, sudėlioti labai tašku į vietas, o šioje srityje mažai patirties turintys asmenys dažniausiai nežino – kas ir kaip.

5. Notaro darbai

Jeigu norite, kad jūsų įmonės įstatai nebūtų bendriniai ir turite specifinių reikalavimų steigiant įmonę, tokiu atveju bus reikalingas notaro patvirtinimas. Jis privalo labai atidžiai peržiūrėti visus dokumentus, sulyginti juos, patikrinti, ar viskas kuriama ir daroma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Jeigu randami tam tikri neatitikimai – tokiu atveju paprasčiausiai siūloma juos kuo greičiau pakoreguoti ir vėl grįžti atgal bandyti pateikti dokumentus. Jei Jums tinka bendriniai (standartiniai) įstatai, tokiu atveju viską galima atlikti paprasčiau ir be notaro įsikišimo.

6. Įmonės registravimas (Juridinių asmenų centras)

Įmonės registravimas yra pats paskutinis žingsnis, kuris yra atliekamas siekiant, kad pagaliau būtų galima teisėtai užsiimti tam tikra veikla. Kol įmonė nėra įregistruota – tol vykdyti kokią nors veiklą paprasčiausiai yra nelegalu ir galite būti nubaustas.

Darbai kur kas paprastesni nei galvoja visi, kuriems dar iki šiol neteko susidurti su jais. Svarbiausia žinoti visą informaciją ir tuo pačiu tikslingai atlikti žingsnelius. Dar kartą paminėsime, kad šiuo atveju specialistų samdymas yra labai geras ir rekomenduotinas pasirinkimas. Svarbiausia – pradėti savo verslą.