Greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymai turi būti vertinami racionaliai

greitieji kreditaiKetinantiems ieškoti finansinės pagalbos greitųjų kreditų bendrovėse reikėtų būti atidesniems, nes mat kai kurių pasiūlymų nauda yra labai abejotina. Finansų specialistai siūlo kiekvieno paskolos pasiūlymo privalumus ir trūkumu vertinti racionaliai, nes kitu atveju galite įsipareigoti taip, jog vėliau bus sunku tuos įsipareigojimus vykdyti laiku. Kiekvienam asmeniui, norinčiam gauti kreditą, pirmiausia reikia paskaičiuoti kokią pajamų dalį būtų galima skirti naujos kredito įmokos sumokėjimui kiekvieną mėnesį. Ta dalis neturėtų pažeisti 40 procentų taisyklės t.y. visos jūsų paskolų įmokos negali sudaryti daugiau nei 40 procentų pajamų per mėnesį. Kiekvienas greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymas turi būti atidžiai išanalizuojamas. Ypač rekomenduojama labiausiai atkreipti dėmesį į nemokamų paskolų pasiūlymus. Tinklapis paskolos.biz nurodo į ką labiausiai turėtų atsižvelgti kiekvienas besiskolinantis asmuo.

Greitieji kreditai internetu negali būti imami tik su turto įkeitimo garantija.

Jeigu jūs manote, kad greitą kreditą galėsite gauti vien dėl to, kad turėsite kažką įkeisti paskolų teikėjui, tai labai klystate. Turto įkeitimas yra tik kaip papildoma garantija, kuri negali būti laikoma pagrindine. Tai reiškia, kad kreditorius paskolą išduoti galės tik tokiu atveju, jeigu jis matys, jog jūs gaunamų pajamų suma nėra per maža visų įsipareigojimų padengimui. Būtent asmens tvarios pajamos yra svarbiausia garantija, kurią jūs turite pateikti. Jeigu jūs pajamų negaunate, tai tokiu atveju ir kredito gauti negalėsite. Tas pats taikoma ir ribotas pajamas gaunančiais asmenims.

Turto įkeitimo garantija dažniausiai reikalaujama tais atvejais, jeigu skolinamasi iš tokių paskolų teikėjų, kurie siūlo be galo mažas palūkanas. Mažos palūkanos jus ir turėtų dominti labiausiai. Matote, kuo mažesnę matinė palūkanų normą nustatys kredito bendrovė, tuo mažesnes įmokas jai turėsite mokėti.

Dabar greitieji kreditai net ir nemokamai negali būti išduodami taip paprastai.

Tiems asmenims, kuriems norisi pasiskolinti nemokamai, reikėtų žinoti, kad paskolų teikėjai neskolina nemokamai pinigų ilgam laikui. Pradžioje minėjome, kad labiausiai reikėtų analizuoti būtent nemokamų paskolų pasiūlymus, o tai daryti reikia dėl to, kad vartotojai, matydami nemokamas paskolas, paskui nebemato kokius įsipareigojimus teks vykdyti kai tas nemokamas laikotarpis praeis. Dėl to visada pirmiau siūloma atsižvelgti į nustatytą metinių palūkanų normą. Jeigu praeis nemokamas periodas ir skolos nebūsite grąžinę, tai jums teks mokėti nemažas palūkanas, o tai reiškia, kad ir įmokos bus gana didelės. Svarbiausia tai, kad jums gali tekti mokėti ir pratęsimo mokesčius, jeigu nemokamai skolinsitės tik mėnesiui.

Visi greitieji kreditai nemokamai ilgam laikui nesuteikiami, todėl reikia dairytis į įprastas paskolas.

Kadangi daug greitųjų kreditų bendrovių siūlo nemokamus kreditus, vartotojams reikėtų rinktis tik tokius, kuriuos grąžinti galima per ilgą laiką. Puslapis paskolas.lt/straipsniai/4-ar-verta-skolintis-is-greituju-kreditu nurodo, kad tokios paskolos sukelia mažiausią riziką, nes dažniausiai įmokos būna gerokai mažesnės.