Ar verta pirkti smėliavimui skirtą įrangą?

Ar verta pirkti smėliavimo įrangą?

Viskas priklausys nuo to kiek dažnai jūs naudojatės smėliavimo paslaugomis. Jeigu esate privatus asmuo ir tik kartą per metus ar per kelis metus smėliuojate ratlankius ar automobilio kėbulą, tuomet pirkti smėliavimo įrangą tikrai nėra verta. Smėliavimo įranga ir visi priedai kainuoja tikrai nemažai, tad naudos iš to nebus daug. Tokiu atveju yra geriau naudotis smėliavimo paslaugas teikiančių asmenų ar įmoniu servisu. Kiekviename didžiajame Lietuvos mieste yra daug kompanijų, kurios teikia itin kokybiškas smėliavimo paslaugas.

smel (2)Tiek Vilniuje, tiek Kaune ar Klaipėdoje rasite ne vieną įmonę. Smėliavimo įrangos įsigijimas yra naudingas, kuomet esate autoserviso sąvininkas ar planuojate užsiimti automobilių dažymo, remonto darbais. Įsigijus profesionalią smėliavimo įrangą galėsite kiekvieną dieną naudotis kokybiškomis paslaugomis ir tai jums nieko nekainuos. Turint savo įrangą jūs sutaupote ne tik laiko, bet ir pinigų. Vieną kartą įsigijus, galėsite naudoti kelis metus. Smėliavimo įranga prekiaujančios įmonės, taip pat parduoda daug specialių priedų, bei svarbiausią komponentą – kvarcinį smėlį.

Kokia nauda iš smėliavimo?

Smėliavimas duoda realiai apčiuopiamą naudą – jūs atnaujinate paviršius. Nusmėliuoti galima tiek metalinius, medinius ar betoninius paviršius. Tačiau, kaip jau žinote, dažniausiai smėliuojami metaliniai paviršiai. Ratlankių smėliavimas, automobilių kėbulų ar žemės ūkio technikos smėliavimas jau tapo kasdienybe. Daugelis ūkininkų reguliariai atnaujina savo žemės ūkio techniką, įvairius padargus. Autoservisai, užiimantys automobilių dažymu, dažnai naudojasi smėliavimo paslaugomis, nes galima kokybiškai paruošti paviršių dažymo ar gruntavimo darbams.

Ką galima smėliuoti?

smel (3)Smėliasrovės ir kita smėliavimo įranga naudojama siekiant atnaujinti įvairius paviršius. Tai turbūt suprato jau ne vienas, kad smėliuoti galima labai įvairius paviršius. Priešingai nei šratavimas, ši paslauga plačiau pritaikoma. Smėliuojant yra mažesnė tikimybė pakenkti metaliniui, mediniui paviršiui, tad jūs nerizikuojate. Kaip jau minėta, dažniausiai smėliuojami ratlankiai, automobilių kėbulai ar žemės ūkio technika. Rečiau mediniai, betoniniai paviršiai. Jeigu planuojate naudotis smėliavimo paslaugomis, būtina išsiaiškinti ką konkrečiai smėliuosite. Nuo to tiesiogiai priklausys paslaugos kaina. Kiekviena įmonė ar pavienis asmuo užsiimantis smėliavimu nori smėliuoti keturis, o ne vieną ratlankį, todėl norėdami sutaupyti koperuokitės su kaimynais. Gausite nuolaidą, kuomet atvešite tris, keturis ratlankių komplektus.