Paskolos dabar gaunamos sunkiau, tačiau jos – naudingesnės nei anksčiau

paskolosJau ir taip suvaržytos greitųjų paskolų bendrovės rankų vis tiek nenuleidžia ir dėl to daugiausia naudos gauna būtent vartotojai. Šiuo metu skolinimosi galimybės jiems yra žymiai geresnės, nes kredito įstaigos jau nebegali reikalauti tokių milžiniškų palūkanų. Nors vis dar yra tokių bendrovių, kurios nustato kelias dešimtis procentų siekiančias metines palūkanas, vis tiek atsiranda kitų bendrovių, kurios siūlo mažesne palūkanas. Portale Greitospaskolos.eu nurodoma, kad asmenys, kuriems reikia paskolos geresnėmis sąlygomis, dabar gali rinktis iš gana gausaus pasiūlymų sąrašo, nes mat šiuo metu pinigus skolina ne tik įprastos kredito įstaigos, bet ir sutelktinio finansavimo platformos ar net privatūs paskolų teikėjai.

Skolinimosi ribas pasiekia tie, kurie jau yra įsipareigoję kitoms finansų įstaigoms. Būtina žinoti, kad asmenys, kurie jau kas mėnesį moka didžiules įmokas, kreditus gauna vis sunkiau. Dėl šios priežasties kitos kredito bendrovės nebegali skolinti pinigų tokiems žmonėms. Bet, reikia nepamiršti, kad kai kurios paskolos yra labai jau specifinės. Tai refinansavimo kreditai, kuriems taikomi šiek tiek kitokie skolinimosi reikalavimai. Aišku, pagrindiniais reikalavimais išlieka: gera finansinė padėtis, maži įsipareigojimai, bei švari kredito istorija. Jeigu jūs atitinkate šiuos reikalavimus, tai refinansavimo paskolomis pasinaudoti jums neturėtų būti sunku.

Finansų įstaigos, kurios ima ir suteikia paskolas neatsakingiems ir prastą kreditingumo įvertinimą turintiems asmenims, dažniausiai nubaudžiamos, kuomet atliekami plenariniai patikrinimai. Per planuotos patikrinimus kredito įstaigų veiklą prižiūrinčios priežiūros institucijos atsitiktine tvarka paima kelias dešimtis sutarčių ir peržiūri ar jose nėra pažeidimų. Priežiūros institucijos, matydamos, kad kredito įstaiga suteikė paskolą nepagrįstai, dažniausiai nubaudžia bendrovę piniginėmis baudomis. Kai kurios bendrovės netgi netenka licencijų, jeigu tokie pažeidimai yra ne pirmi.

Reikia žinoti, kad besiskolintiems asmenims ne visada lengva gauti kreditus dėl jų mokumo, todėl jeigu jūs esate iš tų asmenų, kurie savo finansinę padėtį vertina kritiškai, tai pirmiausia reikėtų atsižvelgti į pajamų sumą, kuri gaunama kiekvieną mėnesį. Puslapyje paskolosinternetu.org/greitos-paskolos nurodoma, kad dėl vartojimo paskolų į jokias kredito bendroves nereikėtų kreiptis tiems, kurie pajamų negauna visai arba tiems, kurie savo gaunamas pajamas iškart išleidžia įmokų sumokėjimui. Jeigu jums lieka nedaug pajamų pragyvenimui, tai jūs jokio kredito negalite gauti. Aišku, tai liečia viešajame vartojimo kredito davėjų sąraše esančias bendroves. Privatiems kredito teikėjams, kurie yra fiziniai asmenys, dažniausiai nustatomi kiek kitokie reikalavimai.

Sunkiausiai paskolas gauna asmenys, kurie turi prastą kredito istoriją. Tai visų finansinių sandorių sąrašas, kuris parodo kaip asmuo vykdė savo įsipareigojimus praeityje. Jeigu toje kredito istorijoje kreditorius mato, jog besiskolinantis asmuo anksčiau nebuvo pajėgus mokėti įmokų ir jų laiku nemokėjo, tai tokia dėmė sukelia komplikacijas skolinantis. Matote, paskolų teikėjai dabar vengia tokių asmenų, kurie nesugeba tinkamai įvykdyti savo skolinių įsipareigojimų.