Tolimesnės kelionės ir tech pagalba, kuri atvyksta akimirksniu

Tech pagalba

Kadangi dažnai tenka keliauti automobiliu darbo reikalais, transporto priemonė neretai susiduria su įvairiais techniniais gedimais, tačiau įprastai jie nebūna ypač sudėtingi, todėl juos pavyksta išspręsti pernelyg neskubant ir kaskart savo automobilį nuvežant į autoservisą. Žinoma, tai pareikalauja nemažų laiko sąnaudų, tačiau ilgalaikis automobilio eksploatavimas yra tiesiogiai susijęs ir su jo padažnėjusiais gedimais. Kita vertus, šį kartą pakalbėkime apie ką kitą, t.y. transporto priemonės problemas kelyje ir tech pagalba.

Daugeliui atvejų, su kuriais galima susidurti kelyje, esu pasiruošęs, todėl vykstant iš vieno miesto į kitą nekyla minčių, kad staiga automobilis suges ir jo nebebus galima toliau eksploatuoti. Be abejo, nutinka įvairių situacijų, pvz., prakiūra automobilio padanga, sumažėja automobilio variklio skysčio ar netikėtai ir per neapdairumą baigiasi kuras. Tačiau, kaip suprantate, tokios nedidelės problemos būna išsprendžiamos paties rankomis ir nesukelia daug nepatogumų.

Bet kartais tenka susidurti su didesniais gedimais, pvz., išsiruošęs kelionei iš Vilniaus į Klaipėdą patikrinau automobilio tepalų lygį, su savimi turėjau atsarginę padangą, kai kuriuos reikiamus įrankius. Viskas iš pažiūros atrodė gerai, todėl nekilo minčių, kad pusiaukelėje netikėtai automobilis sustos ir nebegalėsiu jo eksploatuoti. Deja, bet būtent taip ir įvyko.

Svarsčiau, kad vienintelė išeitis bus automobiliu gabenimas, tačiau net nenutuokiau kiek tai galėtų kainuoti. Bet kuriuo atveju susisiekiau su tech pagalba ir informavau juos apie tai, kad mano automobilis staiga užgeso ir dabar nebegaliu jo užvesti. Nurodžiau savo buvimo vietą ir pasiteiravau kiek tai galėtų kainuoti. Mano nuostabai suma buvo itin maža, todėl iš karto patvirtinau užsakymą.

Sunku patikėti, bet techninės pagalbos teikėjai atvyko greičiau nei per pusvalandį, todėl laukimas neišvargino. Maniau, kad mano automobilį reikės nugabenti iki artimiausio autoserviso, kur jį apžiūrės ir suremontuos profesionalūs automobilių mechanikai, tačiau to visiškai nereikėjo. Šias paslaugas teikiantys žmonės buvo tikri savo srities profesionalai ir akimirksniu nustatė automobilio problemą, kuriai išspręsti prireikė vos penkiolikos minučių.

Likau maloniai nustebęs, nes viduryje kelio mano transporto priemonė buvo suremontuota ir aš vėl galėjau tęsti kelionę. Visiškai nenukentėjau finansiškai, kadangi tech pagalbos paslaugų įkainiai buvo labai žemi, o paslaugų suteikimo kokybė pati aukščiausia. Likau patenkintas ir nuo šiol išsiruošęs į tolimesnę kelionę savo automobiliu, visiškai nebesijaudinu dėl techninių gedimų, nes žinau į ką verta kreiptis.