Profesionalios automobilių transportavimo ir priežiūros paslaugos

„Kurbads“ – tai beveik tris dešimtmečius veikianti įmonė, kuri siūlo profesionalias automobilių transportavimo paslaugas. Ši bendrovė jau spėjo pelnyti klientų pasitikėjimą ne vien tik Latvijoje, bet taip pat ir už jos ribų, tad prireikus transportuoti automobilius ar atlikti tam tikrus jų paruošimo darbus, tikrai verta kreiptis būtent į šią įmonę. Teikiamų paslaugų spektras tikrai nėra siauras, todėl pravartu aptarti dažniausiai pačias populiariausias.

Automobilių transportavimas atviru arba uždaru automobilvežiu

Automobiliai gali būti transportuojami atvirais arba uždarais automobilvežiais: jei pasirenkama pirmoji galimybė, tuo pat metu gali būti transportuojama nuo kelių iki dvylikos automobilių, o tuomet, jei  siekiama užtikrinti kiek įmanoma didesnį transportuojamo automobilio saugumą, rekomenduojama rinktis uždarą automobilvežį.

Išskirtinių transporto priemonių pervežimas

Jei reikėtų transportuoti išskirtinį automobilį, galite būti užtikrinti, kad bendrovė „Kurbads“ tikrai galės jums pagelbėti. Transportuojant retro ar kolekcinius automobilius ypatingai svarbu pasirūpinti transporto priemonių saugumu, todėl galite drąsiai kreiptis būtent į šią įmonę, kuri jau spėjo užsitarnauti daugybės klientų pasitikėjimą – didžioji dalis jų į įmonę kreipėsi dar ir dar kartą.

Komercinių automobilių techninė priežiūra

Įmonė „Kurbads“ siūlo profesionalias komercinės paskirties transporto priemonių priežiūros paslaugas, kurios apima tikrai nemažai įvairių darbų. Automobilių servise patyrę meistrai atlieka ne tik transporto priemonių, bet taip pat ir įvairios įrangos (liftų, krovinių dėžių, ir t.t.) remontą, siūlo detalių atnaujinimo paslaugas, atlieka variklio diagnostiką, ir t.t. Jei transporto priemonė yra po autoįvykio, taip pat galite drąsiai kreiptis į autoserviso meistrus, kurie pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami pakankamai greitai ir kokybiškai.

Logistikos centro paslaugos

„Kurbads“ logistikos centre klientams siūlomas iš tiesų didelis teikiamų paslaugų pasirinkimas. Čia gali būti atliekama automobilio patikra prieš pardavimą ir naudotų automobilių paruošimas pardavimui, automobiliai ruošiami ekspozicijoms, atliekami plovimo ir valymo darbai,  automobiliai ruošiami pagal individualius pageidavimus ar nustatytus standartus, ir t.t. Platesnę informaciją apie teikiamas paslaugas galite rasti internetinėje svetainėje https://www.kurbads.lv/lt/.

Jei prireiktų pasinaudoti šios kompanijos teikiamomis paslaugomis, paprasčiausiai užpildykite kontaktinę formą internetinėje bendrovės svetainėje, ir netrukus sulauksite specialistų atsakymo.