Kur automobilį nuomotis Lietuvoje

Jeigu prireikia išsinuomoti automobilį tiesiog čia, Lietuvoje, gali kilti šiokia tokia paniką. Ieškodami laikinos mašinos užsienyje elgiamės įprastai – einame į įvairias nuomos kompanijas apjungiančias interneto svetaines ir dairomės patraukliausio pasiūlymo. Tuo tarpu kai sudomina automobilių nuoma Kaune ar Vilniuje, tarsi pasimetame. O šioje vietoje reikėtų pradėti nuo to paties – interneto naršymo.

AutonuomaTie patys didieji automobilių nuomos portalai, jungiantys dideles tarptautines nuomos įmones, puikiai veikia ir Lietuvos rinkoje. Kaip esate įpratę ieškoti automobilio nuomai užsienyje, taip pat darykite ir Kaune ar Vilniuje. Bent pradiniam rinkos supratimui tai tikrai bus naudinga. Žinoma, ir Vilnius, ir Kaunas turi nemažai ir smulkių automobilių nuomos įmonių, tačiau nuo kažko pradėti juk reikia. Juolab, tarptautinių įmonių nuomojami automobiliai ir sutarties sąlygos bus labai panašios ir jūsų įprastų kelionių metų, ir nuomojantis automobilį Kaune ar Vilniuje. Kita vertus, toli gražu ne visada tai bus geriausias pasirinkimas.

Kur ieškoti autonuomos Kaune?

Panaršius didžiuosius automobilių nuomos portalus, visada verta atsigręžti ir į vietinė rinką. Štai autonuomą Kaune siūlo bent kelios įmonės. Ir vietinės įmonės turi vieną didelį pranašumą, dėl kurio verta kreiptis būtent į jas – tai lankstumas. Tai ypač aktualu ilgalaikės nuomos atveju. Tikėtina, jog vietinėje įmonėje besinuomodami automobilį jūs galėsite ir pasiderėti, ir susitarti dėl kokių nors specifinių nuomos sąlygų. Tą padaryti didelės tarptautinės kompanijos automobilių nuomos punkte jau bus kur kas sudėtingiau. Jų lankstumas turi ribas ir tai yra natūralu.

Tad kur gi autonuoma Kaune yra geriausia? Be abejo, vieno atsakymo į tokį klausimą tikrai nėra. Tačiau paieškos ir šiuo atveju prasideda tiesiog internete. Netingėkite tam skirti bent valandą laiką. O toms įmonėms, kurių pasiūlymai pasirodė patraukliausi, būtinai ir paskambinkite. Labai gali būti, jog netikėtai išgirsite apie dar geresnių sąlygų galimybę.

O štai Vilniuje, apie kurį buvome trumpam užsiminę, viskas veikia labai panašiai. Automobilių nuoma, kaip ir Kaune, prasideda nuo paieškų internete, tarptautinių ir vietinių įmonių pasiūlymo palyginimo ir geriausių sąlygų būtent sau išsirinkimo. Iš tikrųjų viskas kone taip pat, kaip ir kelionių metu, prie ko esame kur kas labiau pripratę. Dera pasakyti, jog autonuoma Kaune sparčiai populiarėja, vis dažnesniam atrodo patrauklu automobilį nuomotis ir savo šalyje, ne tik kelionėse.