Kuomet automobilio reikia laikinai

Mes, lietuviai, esame pripratę, jog jeigu jau ko nors mums prireikė, tai turime tą daiktą ir įsigyti. Ar tai būtų baidarė, ar kemperis kokiai nors kelionei, ar netgi butas sūnui studentui didmiestyje. Nuoma mūsų šalyje populiarėja labai niekur neskubėdama. Kita vertus, vis tik ji yra atrandama. Jau net grąžtus ar kitus įrankius remontui daug mieliau nuomojamės nei perkame, o ką jau bekalbėti apie automobilį, jei jo prireikia vos kelioms savaitėms.

AutonuomaNors Vilnius, palyginus su kitais vakarų Europos ir ypač turistų pamėgtais miestais ir nepasižymi automobilių nuomos punktų gausa, tačiau ir mūsų mieste tokių tikrai galime rasti. Žinoma, paprasčiausia ieškoti ten, kur telkiasi turistai – oro uoste bei stotyje. Tačiau jei jus labiau domina ilgalaikė automobilių nuoma arba norite kur kas daugiau pasirinkimo variantų, teks sėsti prie kompiuterio ir sau palankiausio varianto paieškoti internete. Juk autonuoma Vilniuje, kaip ir bet kur kitur, nėra toks labai pigus dalykas, kad vertėtų susidomėti pirmu pasitaikiusiu variantu ir daugiau nieko neieškoti.

Ilgalaikė automobilių nuoma – pliusai ir minusai

Žinoma, gal ne  visada ilgalaikė automobilių nuoma yra geriausias sprendimas. Kartais tikrai paprasčiau nusipirkti kokį pigų automobilį arba atvirkščiai, tiesiog naudotis taksi paslaugomis. Tačiau tikrai būna tokių situacijų, kuomet tokia nuoma bus neišvengiama.

Štai turbūt didžiausias pliusas, kuriuo pasižymi ilgalaikė automobilių nuoma, yra galimybė pigiai turėti tikrai gerą automobilį. To gali prireikti pavyzdžiui dviem savaitėm atvykus į Vilnių tvarkyti verslo reikalų. Visur važinėti taksi bus tikrai brangu, o pirkti pigų laikiną automobilį tiesiog neleis jūsų įvaizdis. Žinoma, jei gyvenate Klaipėdoje, gali atvažiuoti ir savo automobiliu, tačiau kalba eina labiau apie Italijos, Turkijos, o gal net Japonijos imigrantus iš Lietuvos, toliau norinčius turėti verslo reikalų su Lietuva.

Vis tik nebūna tik gerų dalykų. Net ir nuomojantis automobilį ilgam, pavyzdžiui mėnesiui ar dviem, susidarys tikrai nemaža mėnesių nuomos įmokų už jį dalis. Tai – gana stiprus smūgis ar jūsų asmeniniam, ar įmonės biudžetui. Žinoma, vis tik ilgalaikė autonuoma Vilniuje yra vis dar gerokai pigesnis variantas nei taksi samdymas penkis kartus per dieną, tačiau kai kuriais atvejais gali būti ženkliau brangiau už pigaus nedidelio automobilio nusipirkimą ir vėliau vėl jo pardavimą.