Kas yra ilgalaikė automobilių nuoma?

Skirtingai nuo įprastų automobilių nuomos, dažnai naudojamų kelionėms, savaitgaliams ar konkretesnėms progoms, metinės ar mėnesinės automobilių nuomos paskirtis šiek tiek skiriasi. Tai paslauga skirta žmonėms, kuriems automobilio reikia kasdieniame gyvenime, o ne tik retkarčiais.

Metinė arba mėnesinė automobilio nuoma yra labai panaši į trumpalaikę nuomą, tačiau ilgesniam laikui. Didžiausias privalumas yra tas, kad jei automobilį laikote ilgesnį laiką, nuomos įmonės yra linkusios duoti malonią nuomos mokesčio nuolaidą. Paprastai jis yra progresyvus, todėl kuo ilgesnis sutartinis laikotarpis, tuo daugiau sutaupysite.

Nuolaida įvairiose automobilių nuomos įmonėse skirsis ir priklauso nuo jūsų pasirinktos automobilio kategorijos bei ridos limito. Tai gali būti vienas, du ar trys tūkstančiai kilometrų ar daugiau per mėnesį. Viskas labai lanksčiai, kad rastumėte sau patogų pasiūlymą.

Mėnesine automobilio nuoma galite laikyti automobilį nuo vieno iki kelių mėnesių, o sutartį atnaujinti pagal savo poreikius. Jei norite grąžinti automobilį anksčiau laiko, tai taip pat gerai, tik turite įvertinti minimalų sutartyje nurodytą nuomos laikotarpį.

Metinė ar mėnesinė automobilio nuoma skirta tiems, kurie nejaučia poreikio turėti automobilį savo vardu. Augant bendradarbiaujančiai ekonomikai, sveikatos ir saugos priežastims bei paslaugoms, kuriomis siekiama dalytis patirtimi ir net prekėmis, tai yra tendencija, kurią reikia atidžiai sekti ateinančiais metais. Jei visada mėgstate turėti naują automobilį ir jį keisti gana dažnai (pavyzdžiui, kiekvienais metais), ši paslauga jums taip pat gali puikiai pasiteisinti! Taip yra todėl, kad išlaidos ir automobilio nusidėvėjimas dažnai yra daug didesni nei mėnesio nuoma.

Ir dar daugiau: nuoma, o ne pirkimas, turi pranašumą, kuris dažnai lieka paslėptas. Automobilio pirkimas reiškia, kad jūsų pinigai kurį laiką lieka nejudantys, net jei po kurio laiko nuspręsite jį perparduoti. Kai nuomojatės, pirkiniui išleisti pinigai gali būti toliau investuojami. Verta susiskaičiuoti ir peržiūrėti savo investicijas bei finansinę padėtį. Ilgalaikė automobilio nuoma Vilniuje ir kituose miestuose šiomis dienomis lengvai prieinama.