Kaip rasti norimą kemperį?

Kemperiu nuomaŠylantis oras, čiulbantys paukščiai ir artėjančios atostogos džiugina visus, kurie mėgsta gamtą ir keliones. Vasaros sezonas taip pat džiugina ir įvairių sričių verslininkus, nes žmonės nori daugiau pramogų ir įdomesnės veiklos. Vasarą žmonės ypač susidomi kemperiu nuoma. Juos renkasi visi, kurie mėgsta komfortą, vertina kompaktiškumą, nori keliauti ir per daug neišlaidauti. Kemperių nuomos punktus galima rasti daugumoje Lietuvos miestų. Žinoma daugiausia jų turi didieji ir kurortiniais laikomi miestai. Taigi, kaip nepasimesti ir rasti norimą kemperį?

Pirmiausiai, prieš nuomodamiesi kemperį išsirinkite pačias palankiausias nuomos sąlygas ir kainas siūlantį nuomos punktą. Internete nesunkiai turėtumėte rasti įvairių nuomos punktų svetaines, kuriose nurodytos paslaugos, kainos ir kiti svarbūs aspektai, pavyzdžiui, siūlomų kemperių tipai. Svarbu, kad nuomos punktas būtų legalus, nes kitu atveju galite pakliūti į labai nemalonias situacijas. Rinkitės patikimus nuomos punktus, kurie išnuomos jums norimą kemperį ir suteiks geriausią aptarnavimą.

Antra, prieš sutarties pasirašymą, gerai įsiskaitykite į joje parašytas sąlygas, taip žinosite, ką daryti įvykus nelaimingam atsitikimui ar kilus kitiems nesklandumams. Įsitikinkite, kad priemonė yra apdrausta ir turi visus reikalingus dokumentus, juk tai labai svarbu, jei jus sustabdytų policija ar kažkas nutiktų. Taip pat apžiūrėkite ar nėra pastebimų gedimų. Jei matote, kad transporto priemonė nėra visiškai gera, geriau pasirinkite kitą. Svarbiausia, grąžinkite kemperį tokį kokį ir išsinuomojote, nes kitaip gali tekti apmokėti tvarkymo išlaidas.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu nuspręsti, kokio kemperio jūs norite. Kadangi jų rūšių yra labai įvairių, tai padaryti nėra labai lengva. Kemperio dydį rinkitės pagal kartu keliaujančių žmonių skaičių, o rūšį – pagal tai, ką tikitės rasti kemperyje. Jei jums reikia tik patogesnės nakvynės, daugiau vietos daiktams ir dar kelių papildomų priedų, galite rinktis nedidelę priekabą arba mašinos tipo kemperį. Jei norite visą kelionę jaustis kaip namuose, nevaržomai bendrauti su bendrakeleiviais ir mėgautis visais patogumais – rinkitės integruotą kemperį. Jei taip pat norite mėgautis visais teikiamais malonumais, tačiau jums taip pat svarbu, kad kemperį galėtumėte palikti poilsiavietėje ir nevaržomai važinėtis nuosava mašina po miestą – rinkitės priekabos tipo kemperį. Žinoma, tai yra tik pagrindinės rūšys, todėl tikrai rasite tai, ko jums reikia.

Taigi, jei viską apsvarstysite iš anksto ir pasidomėsite nuomos sąlygomis, rasite patį tinkamiausią variantą.