Dalinių krovinių surinkimo Švedijoje paslaugos

Dalinių krovinių surinkimo paslauga gali būti labai aktuali, siuntėjams, kurie ieško gero ekonomiško sprendimo bei greitesnio ir efektyvesnio prekių pervežimo. Logistikos specialistai dalinį siuntų surinkimą, siūlo tiek kaip galimybę parsivežti kelis pavienius, tiek kaip pilną surinktą  krovinį iš įvairių Švedijos vietų.

Pervežimo ir logistikos paslaugos suteikia naujų galimybių net ir smulkiausiems ar pradedantiems verslininkams, ieškantiems galimybių užsienio rinkoje. Smulkesnius krovinius vienu kartu gali siųstis keli siuntėjai, todėl nereikia mokėti už visą sunkvežimį.

Dalinių krovinių surinkėjai paprastai nesustoja paskirstymo terminaluose pakeliui į paskirties vietą, todėl tai lemia greitesnį pristatymą laiku ir vietoje. Taip pat šioms siuntoms dažniausiai nėra priskiriama krovinių klasė ar klasifikacija, todėl tai padeda išvengti papildomų mokesčių, kurie paprastai būna siunčiantis didelių gabaritų krovinius.

Pagrindiniai aspektai, kada reikėtų rinktis dalinių krovinių surinkimo paslaugas:

  1. Mažo tankio krovinys – jei krovinys yra lengvas, bet užima daugiau vietos;
  2. Trapus krovinys – šis būdas pervežti trapius krovinius taip pat yra dažnas, nes krovinių sugadinimo tikimybė yra nedidelė;
  3. Keli, mažesni kroviniai – smulkūs kroviniai, kuriuos reikia surinkti iš skirtingų vietų taip pat bus gauti greičiau ir saugiau nei siunčiantis visas prekes atskirai, nes krovinys per visą tranzito laiką yra viename sunkvežimyje.

Taigi, apibendrinant, dalinė siunta yra tokia, kuri neužima visos sunkvežimio vietos. Ši paslauga ypač populiari ir dažna surenkant siuntinius Švedijoje ir juos atgabenant į Lietuvą. Siunta yra paimama ir gabenama į logistikos centrą, iš kurio greitai pasiekia gavėją. Dalinių krovinių surinkimas tarp kitų jau minėtų privalumų išsiskiria tuo, jog yra mokama tik už tą paslaugą, kuri yra užsisakoma, nes kaina paskaičiuojama pagal užimamą vietą ir svorį.