TV internetu, išmanieji telefonai ir kitos technologinės naujovės

TV internetu

Dabartinė technologinė pažanga yra milžiniška, todėl visuomet labai įdomu pažvelgti į praeitį ir palyginti tuometinę ir šiandieninę situacijas. Taigi, kokių pokyčių sulaukėme per pastaruosius dvidešimt metų?

  • Anuomet didžioji dalis vartotojų, norėdami susisiekti su aplinkiniais, naudojosi laidiniais telefonais. Tuo laikotarpiu mobilieji telefonai buvo didelė prabanga. Bėgant laikui jų pasiūla ir populiarumas didėjo, todėl keitėsi ir vartotojų įpročiai. Tiesioginis bei realus bendravimas pasikeitė. Jo vietą užėmė skambučiai ir SMS žinutės išmaniaisiais telefonais.
  • Taip pat didelių pokyčių patyrė ir kabelinė televizija. Atsiradus skaitmeninei – vartotojams siūlomas funkcionalumas gerokai išaugo. Dabar nėra būtina savo mėgstamus televizijos kanalus žiūrėti per televizorių. TV internetu šiandien nebestebina daugelio, todėl vartotojai gali taupyti savo laiką ir mėgstamus kanalus žiūrėti būdami bet kurioje pasaulio vietoje.
  • Filmų žiūrėjimas taipogi pasikeitė. Pastebima, kad šiandien vis mažiau žmonių lankosi kino teatruose, nors anuomet tai buvo labai populiari pramoga. Dabartiniu metu labai didelė dalis vartotojų savo mėgstamus filmus žiūri taip pat ne kur kitur, o būtent internete.
  • Apie kompiuterių funkcionalumą ir efektyvumą greičiausiai kalbėti neverta – tai yra tiesiog akivaizdu. Daugybė žmonių jau seniai spėjo priprasti prie savo kasdien naudojamų kompiuterių teikiamų privalumų, todėl retas savo kasdienybę įsivaizduoja be jų.
  • Jei anksčiau didžiąją dalį aktualijų sužinodavome skaitydami popierinio formato laikraščius, šiandien daugeliui žmonių tai yra tikra atgyvena. Dabar milijonai vartotojų iš viso pasaulio kur kas mieliau renkasi internetinius naujienų portalus, kuriuose naujienos publikuojamos kiekvieną dieną.
  • Labai didelio susidomėjimo sulaukia ir mobiliosios programėlės, kurias vartotojai įsidiegia į savo išmaniuosius telefonus. Pastarosios programėlės daugelį užduočių leidžia atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl vartotojams nebereikia gaišti savo laiko vykdant daugelį svarbių užduočių.
  • Internetas taip pat suteikia mums galimybę apsipirkti gerokai paprasčiau ir pigiau. Šiandien internete veikia labai daug skirtingų elektroninių parduotuvių, kuriose siūlomas platus įvairių prekių asortimentas. Kadangi internetinių parduotuvių kaštai yra mažesni nei fizinių, įprastai jų siūlomų prekių kainos yra mažesnės. Ką jau kalbėti apie tai, kad apsipirkdami internetu taupome savo laiką.