Ruošiatės įsivesti internetą? Štai ką turite žinoti

Lietuva gali pasigirti vienomis geriausių interneto technologijų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Pas mus veikia apie kelios dešimtys skirtingų interneto tiekėjų, kurie siūlo plačiajuosčio, šviesolaidinio ar 4G interneto paslaugas. Skaičius išties įspūdingas, tačiau didelis pasirinkimas dažnai apsunkina ir apsisprendimą. Kokį interneto tiekėją pasirinkti? Kokį interneto planą rinktis? Tokie ir panašus klausimai kankina daugumą žmonių, nusprendusių įsivesti internetą ar pakeisti interneto tiekėją.

Internetas pagal gyvenamąją vietą

Jei gyvenate mieste ir dar daugiabutyje, tai jums išties pasisekė, nes jūsų interneto tiekėjų pasirinkimas praktiškai neribotas, nes beveik visi telekomunikacijų tiekėjai daugiabučių gyventojams teikia savo paslaugas, sudėtingiau nuosavų namų gyventojams, ypač tada, jei iki jų namo nėra pravestas interneto kabelis.  Apie tai, kokie interneto tiekėjai gali iki jūsų namų atvesti internetą, galite sužinoti svetainėje Degudegu.lt. Į specialius laukelius įveskite savo namų adresą ir sistema jums pateiks visus galimus variantus.  Be to, Degudegu.lt svetainėje taip pat galite pasidomėti skirtingų interneto tiekėjų teikiamomis paslaugomis, jų skirtumais, įkainiais ir pan.  Visą reikalingą informaciją rasite vienoje vietoje.

Pažangios technologijos pasiekia ne visus

Kalbant apie 4G internetą, kuris šiuo metu laikomas vienu moderniausių ir pažangiausių internetų, būtina paminėti, kad juo neturėtų per daug susižavėti žmonės, gyvenantys atokiau nuo miesto ar kaimo vietovėje. Jei 4G internetas Kaune veikia puikiai, tai tikrai nereiškia, kad tokiu pat ryšiu džiaugsitės ir nuvykę į sodybą už miesto. Ne veltui sakoma, kad 4G – tai miestiečių internetas.  Kita vertus, gyvenantiems mieste šis interneto ryšys leidžia internetą turėti visada su savimi.

Kaina ir interneto sparta

Kuo spartesnis internetas, tuo daugiau teks už jį mokėti.  Jei nenorite permokėti, gerai pagalvokite, kaip dažnai naudojatės internetu ir kokiais tikslais jis reikalingas.  Tarkim, jei gyvenate vienas ar su antrąją puse, tačiau internetu naudojatės tik tam, kad susirastumėte reikalingą informaciją ar paplepėtumėte su draugais per socialinius tinklus, pats sparčiausias, o kartu ir brangiausias internetas tikrai nebūtinas. O štai, jei internete žiūrite filmus, siunčiatės daug duomenų ir pan., pirmenybę teikite greitesniam ryšiui.