Meizu M3 Note kaina – dar vienas praktiškas įrenginys

MeizuIšmanieji telefonai – tai rinka su nepaprastai didele paklausa ir pasiūla. Būtent todėl daugumai vartotojų taip sunku išsirinkti: nežinome kurie telefonai  iš tiesų kokybiški, o kurie tėra tik rinkodaros triukas, kuriuo siekiama išpešti tik dar daugiau pinigų. Kad ir kaip bebūtų šiais laikais mums atviros itin plačios Kinijos rinkos, siūlančios gausybę sąlyginai pigių, tačiau kokybiškų įrenginių. Pavyzdžiui Meizu M3 Note kaina. Už šį įrenginį sumokėsite vidutinę pinigų sumą, tačiau nepermokėsite už prekinį ženklą. Taip pat patraukli ir Xiaomi Redmi Note 3 kaina, kurią sumokėję gausite kokybišką įrenginį aukštais parametrais. Šiame straipsnyje aptarsime abu įrenginius.

Meizu M3 Note kaina bei specifikacijos

Kaip ir madinga šiais laikais, Meizu M3 Note kaina skiriasi pagal tai, kokios specifikacijos Jums labiau prie širdies. Jei negailite pinigų ir norite įrenginio aukščiausiomis specifikacijomis, tikriausiai Jus suvilios 32GB, 3 GB RAM variantas, kuris kiek pigesnis. Tačiau jei norėsite sutaupyti, Jums puikiai tiks 16 GB, 2GB RAM Meizu M3 Note. bet kuriuo atveju MicroSD kortelės pagalba galėsite praplėsti atmintį net 128GB. Abiem atvejais gausite ir neišimamą 4100 mAh bateriją, todėl energijos turėsite per akis. Aštuonių branduolių centrinis procesorius bei Mali-T860MP2 grafikos apdorojimo sistema, todėl šie išmanieji telefonai palaiko net ir pačias reikliausias aplikacijas bei video žaidimus. Taip pat galėsite naudoti dvi SIM korteles, todėl Meizu M3 Note kaina verta kiekvieno cento, kurį sumokėsite.

Tradicija tapusi pasirinktina Meizu M3 Note kaina

Taip, šis įrenginys taip pat siūlo galimybę pasirinkti 16GB, 2GB RAM arba 32GB, 3GB RAM. Šią atmintį taip pat galėsite praplėsti 128 GB. Įrenginio baterija skiriasi nežymiai: gausite 4000 mAh akumuliatorių kurio taipogi negalėsite išimti. Platforma – dviejų branduolių 1,8GHz Cortex A72 bei keturių branduolių 1,4GHz Cortex A53. Grafikos apdorojimo sistema – Adreno 510. Taip pat gausite dviejų SIM kortelių galimybę.

Meizu M3 Note kaina bei Xiaomi Redmi Note 3 kaina

Apibendrindami galime drąsiai teigti, jog abu įrenginiai yra tikrai panašūs ne tik kaina, bet ir specifikacijomis. Vos 100 mAh baterijos skirtumas, galimybė praplėsti atmintį 128GB, vienodas kiekis vidinės bei operacinės atminties, dviejų SIM kortelių galimybės… Pasirinkti tikrai sunku. Tačiau kad ir kurį variantą įsigysite, gailėtis neteks. Abu produktai parduodami pigiau nei pačių žinomiausių gamintojų naujausi telefonai. Būtent todėl Xiaomi Redmi Note 3 kaina ne ką mažiau patraukli, nei Meizu M3 Note. Tad jei norite rinktis vieną iš šių dviejų produktų, rekomenduotumėme visų pirma išbandyti abu įrenginius išmaniųjų telefonų salone ar paprašyti draugų jau turinčių įrenginius. Juk tik paėmę įrenginį į ranką iš tiesų sužinosite ar jis Jums tinka.