Kaip užblokuoti nežinomą numerį „iPhone“.

Galite išvengti skambučių iš nežinomų kontaktų, jei žinote, kaip užblokuoti nežinomą numerį iPhone. Norėdami tai padaryti, galite naudoti telefono nustatymus arba trečiųjų šalių paslaugas, įskaitant tas, kurias siūlo mobiliojo ryšio operatorius. Reikalinga profesionalo pagalba? Vilniuje esanti telefonų taisykla padės išspręsti visas su iPhone susijusias problemas.

„iPhone“ nustatymų naudojimas

Greičiausias būdas atsikratyti erzinančių kontaktų už adresų knygelės ribų yra „Nustatymai“. Procesas pagrįstas šiais žingsniais:

  • Eikite į išmaniojo telefono nustatymus.
  • Ieškokite eilutės „Telefonas“.
  • Pasirinkus veiksmą „Nutildyti nežinomus“.

Atlikus nurodytas operacijas, bus blokuojami visi skambučiai, kurie ateis į telefoną iš įrenginių, kurie nėra nurodyti telefono kontaktuose. Tokiu atveju vartotojas gaus pranešimą, kad jam bandė skambinti nežinomas numeris.

Blokavimo esmė primena numerio perkėlimą į juodąjį sąrašą. Visi, kurie skambins iš nežinomo numerio, tiesiog negalės susisiekti, nes jo kontaktas bus peradresuotas. Tačiau „iPhone“ savininkai vis tiek turės galimybę pamatyti, kas jiems skambino, o prireikus susisiekti dar kartą, taip pat įtraukti naują numerį į savo telefonų knygą.

Mobiliojo ryšio operatoriaus funkcionalumas

Kai kurie operatoriai siūlo nemokamai atsikratyti nepažįstamų numerių. Tai alternatyvus būdas užblokuoti nežinomą numerį iPhone, jei telefono nustatymuose nėra galimybės naudotis funkcija. Tai yra taip:

  • Prisijunkite prie operatoriaus programos. Galite atsisiųsti ir įdiegti jį savo telefone arba rasti asmeninę paskyrą naudodami stalinį įrenginį.
  • Ieškokite mokamų funkcijų. Skirtingai nei skambučiai, atskirų numerių blokavimas visada yra mokama paslauga. Priklausomai nuo operatoriaus, galite naudoti visišką arba dalinį blokavimą – kai bus peradresuojama į visus nepažįstamus numerius arba kai kuriuos iš jų (įtraukiant juos į juodąjį sąrašą).
  • Mokamos paslaugos prijungimas. Kai randama funkcija, turite ją suaktyvinti. Po to nuo sąskaitos bus nurašoma suma, atitinkanti nurodytos paslaugos kainą. Abonentinis mokestis paprastai imamas už kiekvieną naudojimosi paslauga dieną, tačiau, jei įmanoma, galite nustatyti mėnesinį tarifą.

Šio metodo trūkumas yra tas, kad jis blokuos tik tuos numerius, kurie skambina į nurodytą SIM kortelę. Jei skambinama į kito numerio SIM kortelę (iPhone su dviem kortelėmis), jis nebus užblokuotas. Be to, ši funkcija nebus pasiekiama, jei į telefoną bus įdėta kita SIM kortelė. Todėl nežinomų numerių blokavimas naudojant išmaniojo telefono nustatymus yra racionalesnis pasirinkimas.

Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų būdų, kaip atsikratyti nepažįstamų kontaktų, neveikia, susisiekite su mūsų aptarnavimo centru.