Kaip serviruoti stalą šventėms?

Artėjant svarbioms šventėms, jeigu jas nusprendėte praleisti namuose, greičiausiai norėsite pasipuošti namus, gražiai padekoruoti ir serviruoti stalą, jog jūs ir jūsų svečiai jaustųsi jaukiai. Patarimų ir idėjų kaip dekoruoti ir serviruoti stalą visuomet galima rasti internete, tačiau apžvelkime pagrindinius aspektus, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį serviruojant bei dekoruojant stalą šventėms.

Kokybiški stalo įrankiai. Stilingi, originalūs ir kokybiški stalo įrankiai skirti ypatingoms progoms yra būtini kiekvieno namuose, nes jie yra tikra stalo puošmena Jie suteikia išskirtinio žavesio ir padeda kurti šventinę nuotaiką. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į stalo įrankių išvaizdą, bet ir patogumą.

Įdomaus dizaino taurės. Taurės gali būti įvairių spalvų ir formų. Svarbiausia, jog taurės būtų kokybiškos ir patogios. Elegantiškos taurės suteiks rafinuotumo ir prabangos jūsų stalui.

Žvakės. Žvakės bei žvakidės yra vieni labiausiai naudojamų daiktų dekoruojant stalą šventėms. Žvakės suteiks jaukumo ir romantiškos nuotaikos. Tuo tarpu auksinės arba sidabro spalvos žvakidės kurs prabangos įspūdį.

Servetėlės. Šventiškos ir įdomiai pateiktos vienkartinės servetėlės yra neatsiejamos nuo stalo dekoro. Norint suteikti daugiau šventinės nuotaikos ir žaismingumo, servetėles galima sulankstyti kaip origami. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog šiais laikais yra itin platus įvairių spalvų ir raštų servetėlių pasirinkimas, kurios pagyvins jūsų stalo dekorą.

Gėlės. Gėlės stalo dekorui tiks bet kokiai progai, tik atitinkamai progai reikėtų rinktis skirtingas gėlių rūšis. Gali būti panaudotos tiek gyvos, tiek dirbtinės gėlės. Stalo dekoravimui, taip pat vis dažniau pasitelkiamos ir džiovintos gėlės. Taip pat populiaru stalo dekorui pasitelkti ir kitokius gamtos motyvus, kaip kankorėžiai, samanos, gėlių žiedlapiai, džiovintos uogos, padėklai iš medžio.

Šventinės nuotaikos jūsų stalui taip pat suteiks aukso arba sidabro detalės. Tai gali būti žvakidės, servetėlių žiedai ar kiti dekoro elementai. Taip pat prieš serviruojant stalą, nepamirškite pasidomėti pagrindinėmis stalo serviravimo taisyklėmis, jog tinkamai sudėliotumėte lėkštes, stalo įrankius, taures, serviravimo padėklus bei kitus indus. Kai tai atliksite, tuomet galėsite užsiimti stalo dekoru.