Vestuvių dovanos jaunavedžiams

Vestuvių dovanosVestuvių dovanos pasirinkimas reikalauja daug atsakomybės. Galime pagalvoti, kad simbolinė dovanėlė jauniesiems visada primins jų santuoką, tačiau tai gali būti ir klaidingas požiūris. Reikėtų pagalvoti apie tai, kas jauniesiems patiktų ir būtų šilta bei nuoširdi dovana kurią jie vertintu ir saugotų. Svarbiausia yra orginalumas, tai yra labai vertinamas reiškinys.

Siūlome jums keleta variantų iš kurių galite pasirinkti jums priimtiniausia. Neabejojame, kad jaunieji įvertins jūsų pastangas ir džiaugsis gave tokią dovaną.

Vienodi drabužiai. Vestuvių dovanos būtinai turi sieti jaunajį su jaunaja, tad pasirenkant vienodus marškinėlius ar panašius rūbus tikrai neapsiriksite. Be to ant jų galima palikti užrašus ar paveikslėlius kurie juos sies. Tokiais rūbais pora galės pasipuošti norėdami parodyti savo meile ne tik vienas kitam bet ir aplinkiniams.

Išgraviruota statulėlė. Tai galbūt atrodo paprasta ir menka, tačiau yra labai vertinama jaunųjų tarpe. Tokia simbolinė dovana nęra praktiškai panaudojama, bet jaunieji kaskart pamate šią statulėlę prisimins savo vestuvių diena ir tai jiems primins kokia yra stipri jų meilė.

Medaliai. Juose galite išgraviruoti sveikinimus ar konkrečias frazes, kurios tinka jaunajai ir jaunikiui. Taip pat galite palikti juose įrašą apie bendro gyvenimo prasmę ir kas jame yra svarbu, kad meilė neišblėstų. Tai jauniesiems gali būti tartum pamoka.

Laiškai. Jie per kiekvienas vestuvių metines privalo būti atidaromi. Jaunieji kaskart prisimins kodėl jie yra kartu, tai juos dar labiau suartins. Ši dovanos forma yra labai orginali ir net gi naudinga. Laiškuose kaip ir medaliuose galite palikti ne tik pasveikinimus, bet ir pamokymus, frazes, kurios gali būti naudingos.

Pasiruošimo gyvenimui rinkinėlis. Šią dovaną kiekvienas gali papildyti individualiai. Svarbiausia reikia  atkreipti dėmesį į tai kas svarbiausia bendro gyvenimo pradžiai, be ko jaunieji neapsieis ateityje. Į tokį rinkinuka galima dėti siūlų ir adatų rinkinį ir panašius niekučius.

Svetainėje www.didysisvestuviukatalogas.lt galite rasti didžiulį dovanų pasirinkimą jaunavedžiams. Taigi, rinkdami dovanas jauniesiems nepamirškite, kad jos turi būti orginalios ir žinoma dovanojamos nuoširdžiai. Taip paliksite gera įsūdį jauniesiems ir liksite patys patenkinti savo pasirinkimu.