Šunų maistas: kokių maisto produktų negalima duoti šunims?

Sunu maistas

Ką tik įsigijote naują augintinį? Niekuomet nebuvote auginę šuns? Jūsų įsigytas šuo yra dar labai jaunas? Turite begalę įvairių klausimų ir nė nežinote nuo ko turėtumėte pradėti juos spręsti? Visa tai yra visiškai suprantama ir natūralu. Kiekvienas šuns šeimininkas, kuriam tai yra pirmas kartas, pradžioje iškyla labai daug klausimų. Tačiau skirtumas tik tas, kad vieni šunų šeimininkai tokius klausimus imasi spręsti iš karto, o kiti laikui bėgant apie juos tiesiog pamiršta. Akivaizdu, kad pastarasis atvejis yra netinkamas. Todėl jei jūs norite, kad jūsų naujasis augintis gyventų labai produktyvų, sveiką ir pilnavertį gyvenimą, turėtumėte nepamiršti išspręsti daugybė svarbių klausimų.

Visų pirma labai svarbu, kad jūsų pasirinktas šunų maistas atitiktų jūsų šuns veislę, jo amžių, svorį ir kitus individualius veiksnius. Trumpiau tariant, šunų maistas turi būti tinkamai pritaikytas jūsų augintiniui. Tai leis užtikrinti, kad jūsų šuo visuomet gaus visus jam reikalingus ir būtinus vitaminus bei mineralus. Jei tai užtikrinsite, tuomet sumažinsite įvairių rimtų ligų kilimo tikimybę ir taip pat suteiksite savo augintiniui daug energijos. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokiu atveju jūsų augintinis gyvens pilnavertį ir sveiką gyvenimą.

Žinoma, kai yra kalbama apie šunų maistą, taip pat turėtų būti kalbama ir apie maisto produktus, kuriuos galima ir kurių negalima duoti šunims. Todėl jei jūs nežinote, ko neturėtumėte duoti savo naujam augintiniui, visuomet galite pasinaudoti internetu arba tiesiogiai kreiptis į profesionalius ir patyrusius veterinarus. Tai leis jums lengviau ir efektyviau sudaryti savo šuns kasdienės mitybos planą.

Taip pat nepamirškite, kad reikėtų išspręsti ir savo šuns fizinio aktyvumo klausimą. Tai reiškia, kad jūsų šuo kasdien turėtų pakankamai laiko praleisti gryname ore. Jam turėtumėte sukurti tinkamas ir optimalias gyvenimo sąlygas. Tai leistų jam gyventi produktyviai ir laimingai. Be abejo, prie viso to labai tiesiogiai prisideda ir jūsų rūpestis bei jam skiriamas laikas. Jei jūsų šuo visuomet jaus didelę meilę ir didelį atsidavimą, jis jausis komfortiškai ir bus laimingas.

Plačiau: http://www.dimela.lt