Skirtingos prezervatyvų rūšys ir jų saugumas

Prezervatyvai

Nemaža dalis moterų ir vyrų, sekso metu naudojančių prezervatyvus, teigia, kad šios apsisaugojimo priemonės yra nepatogios ir susilpnina visus pojūčius. Tačiau tai gali būti tiesa tik tuomet, kai naudojami labai stori prezervatyvai (pastarieji įprastai pasirenkami, kai norima paties aukščiausio lygio apsaugos). Tačiau nereikėtų manyti, kad tik stori prezervatyvai gali apsaugoti mus nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Šiandien galime rinktis iš milžiniško skirtingų apsisaugojimo priemonių asortimento.

Norint labai aštrių pojūčių, galima pasirinkti rantytus ar kitokiomis išskirtinėmis išorinėmis savybėmis pasižyminčius prezervatyvus. Taip pat galima įsigyti ir labai plonus prezervatyvus, kurie padeda pajusti dar didesnį malonumą. Kai kurie vartotojai mano, kad pastarojo tipo prezervatyvai yra mažiau saugūs. Tačiau tai yra mitas, kurį būtina išsklaidyti.

Nepaisant to, kokio storumo prezervatyvus naudosime, galime būti tikri, kad tai labai didelį saugumą suteikiančios priemonės. Šiandieniniai prezervatyvų gamintojai laikosi labai griežtų reikalavimų ir kaskart siekia įgyvendinti visus aukščiausius standartus. Priešingu atveju jie netektų teisės rinkai pateikti savo pagamintą produkciją. Dabar šių apsisaugojimo priemonių gamintojai yra kontroliuojami ir nuolatos prižiūrimi, todėl kiekvienas vartotojas gali būti ramus, kad rinkoje esantys prezervatyvai yra patikrinti, testuoti ir saugūs.

Ir nors jie nesuteikia šimtaprocentinio saugumo (to negali suteikti nei vienos rūšies kontraceptinės priemonės), vis dėlto, tai yra bene saugiausios priemonės, kurias pasirenka didžioji dalis pasaulio gyventojų. 98 procentų patikimumo garantija – tai labai didelis skaičius, kuris neabejotinai skatina pasirinkti būtent šias apsaugos priemones.

Tuomet, kai norite rinktis iš didžiausio galimo skirtingų prezervatyvų asortimento, visuomet rekomenduojama naudotis specializuotomis internetinėmis prezervatyvų parduotuvėmis. Jose yra pateikiamas labai didelis skirtingų gamintojų ir rūšių prezervatyvų pasirinkimas. Skirtingi dydžiai, kvapai, skoniai, išorinės savybės ir kiti aspektai – galime rinktis būtent tai, kas geriausiai atitinka mūsų keliamus reikalavimus.

Ką jau kalbėti apie tai, kad pirkdami prezervatyvus internete, visą tai atliekame konfidencialiai. Mūsų niekas netrikdo ir nemato. Galime rinktis labai ramiai, apgalvotai ir įsigyti tai, ko labiausiai ieškome. Be to, internetu parduodami prezervatyvai yra kur kas pigesni.