Reguliuojamo aukščio stalai – kas tai?

Dažnai visi sėdime susikūprinę ir po ilgų darbo valandų būname pavargę. Dirbant sėdimą darbą visą dieną rekomenduojama dažnai keisti kūno laikyseną. Gydytojai teigia, jog ilgas sėdėjimas prie stalo gali neigiamai veikti sveikatą. Tačiau kokį pasirinkimą turi žmogus, dirbantis sėdimą darbą ir per dieną sėdintis mažiausiai 8 valandas? Išeitis yra! Reguliuojamo aukščio stalai – kas tai?

Reguliuojamo aukščio stalo kaina >>

Reguliuojamo aukščio stalo samprata ir privalumai

Reguliuojamo aukščio stalaiReguliuojamo aukščio stalas – tai ergonomiškas stalas, kurio aukštis reguliuojamas, todėl nesunkiai sėdimą darbo vietą galima pakeisti stovima. Iš pradžių tai buvo mechaniškai reguliuojami stalai, tačiau vėliau juos pakeitė elektra valdomi stalai. Technologijų progresas sumažino šių stalų kainas, todėl jie tampa vis populiaresni.

Reguliuojamo aukščio stalų naudojimas  suteikia  galimybę keisti sėdimą pozą į stovimą ir taip išlaikyti geresnę savijautą bei puoselėti sveikatą. Taip pat pripažįstama, jog jie gali padidinti įmonės darbuotojų našumą. Tačiau tai dar ne viskas. Reguliuojamo aukščio stalą galite išnaudoti labai plačiai. Padidinus stalo aukštį, jį galima panaudoti buityje lyginant skalbinius, pervystant kūdikį ir pan. Taip pat stalo reguliavimas svarbus darbe naudojant tam tikus įrankius ar įrangą, kai reikia suderinti jų aukštį.

Reguliuojamo aukščio stalų valdymas

Reguliuojamo aukščio stalai – kas tai? Tai elektra arba rankiniu būdu aukštį keičiantys stalai. Stalas aukštį keičia vieno  mygtuko paspaudimu. Reguliuojamo aukščio stalų valdymas gali būti mechaninis arba kitaip rankinis bei elektra. Specialistai pataria naudoti rankiniu būdu valdomą stalą, jei prie jo dirbs vienas žmogus ir pakanka erdvės aplinkui. Jei prie stalo dirbs keli žmonės pakaitomis, verčiau rinktis elektra valdomą stalą.

Taigi, tobulėjant biuro baldų gamybos technologijoms, atsiranda naujovės, kurias reikia priimti ir naudotis. Reguliuojamo aukščio stalai – kas tai? Tai  stalai įmonėms, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata ir komfortu. Ir tai daug ką pasako apie įmonės kultūrą bei socialinę atsakomybę. Įsigiję reguliuojamo aukščio stalą, sukursite sveiką ir pilnavertę darbo vietą sau ir savo darbuotojams, o atsiradus poreikiui lengvai pakeisite sėdimą darbo poziciją į stovimą.