Puslapių kūrimas: kodėl svarbu visą informaciją pateikti tiksliai?

puslapiu kurimasSkaičiuojantiems kiek maždaug pinigų atsieitų profesionalus puslapių kūrimas, reikėtų pasidomėti kaip apskritai tinklapių kūrėjai nustato paslaugų įkainius. Kartais jie pateikia preliminarias kainas, tačiau reikia žinoti, kad jos gali kilti esant išskirtiniams jūsų poreikiams. Tinklapius kuriantys specialistai nurodo, kad tie, kurie nori išleisti kuo mažiau pinigų, pirmiausia turėtų apsispręsti kokio tinklapio reikia, nes po užsakymo visi darbai bus atlikti taip, kaip buvo sutarta. Tai reiškia, kad esant konkrečiam susitarimui dėl tinklapio struktūros, vėliau darbų eigoje nieko nebebus galima keisti, nebent specialistams mokėsite papildomą sumą, kurią jie paprašys. Ypač svarbu paminėti, kad visas pageidaujamas tinklapio funkcijas būtina pateikti iš anksto, nes kitaip jos gali būti ir neįgyvendintos.

Kiekvienos svetainės kūrimas pradedamas po užsakymo patvirtinimo todėl, kad vėliau darbai nesustotų dėl kažkokių nesklandumų.

Klientams specialistai akcentuoja, kad papildomos funkcijos, kurios sugalvojamos darbų eigoje, gali likti ir neįgyvendintos. Specialistams labai svarbu iš anksto žinoti ko reikės, kad viską būtų galima suderinti kuo paprasčiau. Jeigu užsigeisite tokios funkcijos, kurios sukūrimui teks keisti visą svetainės kodą, tai nenustebkite, jeigu jums reikės mokėti gana didelę sumą už tokius papildomus darbus. Pats užsakymo patvirtinimas vykdomas paprastai – su klientu suderinamos visos detalės dėl tinklapio struktūros, tada atliekamas apmokėjimas pagal susitarimą ir vykdomi darbai. Kai jie baigiami – klientas gali prašyti papildomų funkcijų, bet aišku – teks ir mokėti papildomą sumą ir iš naujo derinti darbus.

Taip pat specialistai akcentuoja, kad papildomų funkcijų užsakymas po galutinių darbų gali nusikelti ilgam laikui. Mat užsakymai vykdomai dėliojant grafiką. Tai reiškia, kad jeigu tinklapių kūrėjas pabaigia kurti jums svetainę, tai jis gali atmesti pasiūlymą dėl papildomų funkcijų sukūrimo dėl esamo didelio užimtumo. Kai kurie specialistai tiesiog iškart kimba į darbus, kuriuos užsisakė kiti klientai. Jeigu svetainės kūrimas bus atliktas iki galo, tai nenustebkite, kad paskui gali tekti kreiptis jau į kitą specialistą.

Tinklapių kūrėjai pabrėžia, kad užsisakant paslaugas yra svarbu viską pateikti iš anksto, nes taip lengviau nustatyti ir darbų kainą, ir galutinius terminus.