Paskolos tau ieškoti būnant bedarbiu – nereikėtų.

paskolos tauJeigu skubiai prireikė kredito, tai dar nereiškia, kad paskolos tau reikėtų ieškoti kuo skubiau – jokiu būdu nereikėtų pasirinkti atsitiktinių pasiūlymų paskubomis, nes vėliau gali tekti gailėtis dėl didelių palūkanų. Paskolos turintiems skolų gerokai sunkiau pasiekiamos. Kreditoriai dabar siūlo įvairias akcijas, kurių metu galima skolintis netgi nemokamai. Jeigu jums reikia kredito tik trumpam laikotarpiui, tai tokių akcijų tikrai verta paieškoti. Paskolų ekspertai taip pat nurodo, kad visi pasiūlymai turi būti analizuojami pagal sumokamą palūkanų normą. Nesvarbu, kad skolinatės ilgam laikui su galimybe nemokėti palūkanų pirmus mėnesius – vėliau jos gali būti itin didelės. Internetu kreditą gauti norintiems asmenims tiesiog siūloma atidžiai pasižiūrėti paskolos sutartis, nes jose nurodoma visa svarbiausia informacija dėl palūkanų mokėjimo.

Paskolos tau reikia kuo mažesnėmis palūkanomis? Tada skolinkis iš privačių asmenų.

Kad ir kiek daug kredito bendrovių bebūtų, vis tiek dabar geriausias skolinimosi sąlygas gali pasiūlyti sutelktinio finansavimo platformos. Jose pinigus skolina operatoriai, tačiau visa kredito suma sunešama būtent privačių asmenų. Tai yra investuotojai, kurie savarankiškai pasirenka paskolos dalį, kurią skiria beskolinančiam asmeniui. Tokiose platformose palūkanų norma yra gerokai mažesnė, tačiau pabrėžtina, kad ten pasiskolinti pinigų nėra taip lengva kaip atrodo.

Minėtose platformose gauti kreditą nėra paprasta vien dėl to, kad ten keliami aukščiausi saugumo standartai. Tai reiškia, kad asmenys, norintys gauti kreditą iš tokių platformų, pirmiau turi pereiti itin griežtą kreditingumo patikrą, o taip pat tokiose vietose negali būti reikalaujamas turto įkeitimas.

Be užstato paskolos tau niekas nesuteiks, jeigu anksčiau nevykdei įsipareigojimų.

Kiekvienas besiskolinantis asmuo turi žinoti, kad kredito įstaigos įtariai žiūri į tuos, kurie buvo įrašyti į skolininkų sąrašus. Kadangi į tokius sąrašus įtrauktiems asmenims įrašai apie ankstesnių skolų nevykdymą išlieka gana ilgai, kredito teikėjai visuomet tokią informaciją vertina neigiamai, todėl tokių asmenų reikalaujama turto įkeitimo. Jis bus reikalingas sutelktinio finansavimo platformose, o jeigu bandysite skolintis iš paprastų kredito bendrovių, tai nemaža tikimybė, kad jos, pamačiusios tokius įrašus, tiesiog iškart atmes jūsų pateiktą paskolos paraišką.

Turintiems skolų gauti naujus kreditus yra be galo sudėtinga

Skolinantis internetu, visada viskas žiūrima iš kuo platesnė pusės. Vertinami duomenis apie viską, kas susiję su įsipareigojimų vykdymu. Pavyzdžiui, net jeigu ir gaunate dabar dideles pajamas, tai negarantuoja, kad gausite naują paskolą. Kodėl? Todėl, kad bus žiūrima į tai, kiek pinigų išleidžiate kas mėnesį mokėdami įmokas kitoms finansų įstaigoms. Turimi įsipareigojimai irgi yra vienas iš mokumo vertinimo kriterijų.

Asmenys, kurie turi tik neigiamas savybes, turi pamiršti skolinimąsi tiek internetu, tiek bankuose ar kitose vietose. Tokie asmenys nėra laikomi atsakingais ir jų kreditingumas vertinamas neigiamai. Paskolos internetu be palūkanų suteikiamos tik atsakingiems žmonėms, o tai reiškia, kad čia gali būti reikalinga vos ne tobula kredito istorija.

Vertinant mokumą, kreditoriai turi atsižvelgti į keletą jūsų savybių ir kriterijų. Pajamos, išlaidos, šeimyninė padėtis, turimi įsipareigojimai, kredito istorija – tai informacija, iš kurios nustatoma ar jums bus išduota paskola ar vis dėlto jūsų paraiška bus atmesta.

Atnaujinta 2020-05-27