Melamino kempinėlė – ko gero efektyviausia valymo priemonė

melamino kempineleKokybiškos valymo priemonės garantuoja efektyvų nešvarumų pašalinimą nepažeidžiant valomo objekto paviršiaus ir jo būklės. Viena tokių priemonių – melamino kempinėlės. Jas imta naudoti po to, kai pastebėtas yra puikus efektas šalinant nešvarumus be jokių cheminių priedų t.y. valiklių. Šios kempinėlės valymo metu naudoja tik vandenį, tačiau aišku – jas naudoti galima ir su valymo skysčiais. Tačiau, labiausiai išskirti reikia šių kempinėlių privalumą – jos yra ypač švelnios ir lygaus paviršiaus, todėl valymo metu neatsiranda jokių subraižymų ar kitų pažeidimų. Anksčiau šias kempinėles dažniausiai naudodavo valymo paslaugas teikiančios įmonės, tačiau dabar jau ir paprastiems gyventojams yra puikios sąlygos įsigyti šias priemones buities reikmėms.

Paprasta melamino kempinėlė naudojama tik su vandeniu – ją sušlapinus ir tiesiog trinant paviršių. Pats veikimo principas yra panašus į trintuko – pašalinami nešvarumai, tačiau nepažeidžiamas paviršius. Norintiems išvalyti įsisenėjusias dėmes, tai irgi būtų vienas geriausių pasirinkimų, nes šios kempinėlės gali būti naudojamos valant praktiškai viską.

Elektroninėje erdvėje yra ne viena parduotuvė, kuri siūlo įsigyti šias kempinėles patraukliomis kainomis. Tačiau neverta susigundyti visais pasiūlymais, nes kai kurie yra tikrai apgaulingi. Pavyzdžiui, neretai skelbimų portaluose platinami pasiūlymai, kuomet melamino kempinėles galima įsigyti per pus pigiau nei kitur. Iš pažiūros nuotraukose atrodo kokybiški produktai, tačiau gavus jas, paaiškėja, jog tai standartinės kempinėlės ir tiek. Melamino kempinėlės pasižymi tuo, kad jos gaminamos iš specialaus polimero, kuri vadinamas melaminu. Standartinės kempinės gaminamos iš sintetinių medžiagų, todėl neretai tokios priemonės braižo paviršių arba kitaip jį pažeidžia valymo metu.

Kalbant apie melamino kempinėlių savybes, labiausiai pabrėžti reikia jų gebėjimą šalinti nešvarumus vien vandens pagalba. Pavyzdžiui, standartinės sintetinės kepinės sutraukia riebalus ir kitas medžiagas, o jos iš kepinės nėra lengvai pašalinamos. Dėl šios priežasties standartinės kempinės ypač dažnai keičiamos. Melamino kempinėlės išplaunamos daug lengviau, nes dėl polimerinės sudėties, kempinė negeba išlaikyti nešvarumų savyje – jie nusiplauna skalaujant kempinę vandeniu ir tiek.

Greitam, pigiam ir paprastam valymui tikrai rekomenduotina rinktis melamino kempinėles – jos tikrai padės sutaupyti pinigų.