Masažuoklis ir jo privalumai

Jei planuojate įrengti masažo saloną, greičiausiai turite labai daug klausimų, iš kurių vienas neabejotinai yra susijęs su masažui skirtos įrangos įsigijimu. Kaip žinia, egzistuoja keli masažo būdai, t.y. masažas, kuris atliekamas ant masažinio stalo, ir taip pat masažas, kuriam pasitelkiamas masazuoklis. Tiek vienas, tiek ir kitas masažo būdas turi savų privalumų, tačiau bet kuriuo atveju kiekvienas masažo salonas turėtų pasirūpinti jais abiem.

Pagrindiniai skirtumai

MasazuoklisVisų pirma įprastai masažo stalai yra stacionarūs. Tuo tarpu masažo kėdės gali būti lengvai pernešamos iš vienos vietos į kitą. Ir nors nešiojami masažo stalai taip pat egzistuoja – jie masažo salonuose nėra tokie dažni. Taipogi, puikiai suprantama, kad masažo stalas yra skirtas masažams, kurių metu klientai būna gulimoje padėtyje, todėl toks metodas nėra priimtinas kiekvienam, norinčiam atsipalaiduoti ir pailsėti. Tai reiškia, kad masažinės kėdės gali būti komfortiškesnis pasirinkimas.

Masažinės kėdės privalumai

Privalumų yra begalė. Kaip jau minėjome – jie lengviau pernešami. Todėl toks masažuoklis gali būti patalpintas tiek masažo salone, tiek ir biure ar jūsų namuose. Be to, negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus privalumo – masažo kėdės eliminuoja būtinybę klientams nusirengti. Kadangi tikrai ne kiekvieną žavi mintis, jog masažo metu reikės atidengti savo kūną, masažinė kėdė gali būti puikus sprendimas. Taipogi, masažinės kėdės siūlo labai daug įvairių funkcijų ir sėdėjimo padėčių, todėl kiekvienas vartotojas gali rasti jam geriausiai tinkančią padėtį ir masažavimo režimą.

Be abejo, tai tikrai nėra vienintelis masažuoklis, kurį galima pasitelkti. Žmonės, kurie nemėgsta lankytis įvairiose grožio puoselėjimo klinikose, visuomet gali įsigyti jų reikalavimus geriausiai atitinkantį masažuoklį. Pastarųjų pasirinkimas yra milžiniškas. Jei peržvelgtumėte specializuotas internetines parduotuves, nėra ko abejoti, kad labai greitai rastumėte tai, kas padėtų pašalinti nugaros skausmus, atpalaiduotų raumenis ir leistų pailsėti po sunkios darbo dienos. Tereikia įsigyti aukštos kokybės ir puikiai visame pasaulyje žinomų gamintojų masažuoklį – tuomet galėsite būti tikri, kad naudositės ilgaamžiu, labai kokybišku, patvariu ir ypač funkcionaliu masažavimui skirtu prietaisu.