Kokius vyriškus kvepalus rinktis

Taip jau yra, jog kvepalai – tai dažniausiai dovanojama dovana vyrams (žinoma, po kojinių ir skutimosi putų). Šį dovana tinkama bet kokiai progai. Ypatingai dažnai moterys vyrams kvepalus dovanoja Kalėdoms. Tačiau ką daryti tada, kai jūsų mylimosios skonis nesutampa su jusiškiu? Atsakymas paprastas – nusipirkti kvepalus pačiam, o žmona/mergina tebūnie ieško kitos dovanos.

Kaip išsirinkti ir naudotis

Kvepalai vyramsĮėjus į kvepalų parduotuvę, visų pirma dažniausiai tenka atsikratyti įkyrių konsultantų, vis bandančių Jums siūlyti “naujienas”. Atsikračius konsultantų, galima pradėti žiūrėti, kurie kvepalai vyrams Jums labiausiai tiks. Jeigu rūkote, rinkitės medienos ar žolės kvapus (galima su citruso poskoniu), tačiau venkite saldžių kvapų.

Taip pat derėtų prisiminti, jog verta rinktis vieno gamintojo kvepalus, dezodorantą ir losioną po skutimosi, kadangi priešingu atveju jūsų kvapai disharmonizuos tarpusavyje ir privers aplinkinius apeiti jus kelių metrų spinduliu.

Kvepalai dėdei, kvepalai vaikinui

Antrasis kvepalų pasirinkimo aspektas – asmens amžius.Esti sunkūs, subtilus kvapai, kurie puikiai tiks įkopusiam į penktąją dešimtį verslininkui, tačiau visiškai netiks paaugliui, ir atvirkščiai. Kiekvienai amžiaus grupei būdingas savo kvapas!

20-mečiam vaikinam puikiai tiks tokie kvapai kaip Givenchy Pi Neo, Lacoste Essential, Lacoste Challenge, Hilfiger Est.1985, Chrome Azzaro, L’eau par Kenzo, Eau Sauvage Dior. Taip pat mažas pajamas turintiems studentams turėtų patikti unisex tipo kvepalai, kuriais galėsite dalintis su savo antrąja puse.

Na, o geriausi aromatai suaugusiam, brandžiai vyrui, kuriam virš trisdešimties – tai medienos ir gėlių kvapų mišiniai su muskuso poskoniu. Šie kvapai daug stipresni ir išraiškingesni už aukščiau pateiktus. Tiems, kam tokie kvapai prie širdies, tiesiog privalu išbandyti Fahrenheit (Dior), Egoiste Platinum (Chanel), Declaration (Cartier), L’Homme (Yves Saint Laurent) ar Boss Bottled (Hugo Boss). Taip, nors šie kvapai kainuoja ganėtinai brangiai, brandus vyro kvapas – tai jo vizitinė kortelė, kuri gali padėti tiek gauti norimą moterį, tiek tvarkyti verslo reikalus, todėl taupyti šiuo atveju tikrai neverta.