Keleivių pervežimas į Angliją – puiki kelionės alternatyva

Turbūt ne kartą girdėjote, kad keleivių pervežimas į Angliją vykdomas kiekvieną dieną? Taip, teisingai – pervežimas. Nemanykite, kad visi emigruoti nusprendę mūsų šalies tautiečiai į Angliją keliauja lėktuvais. Ne kiekvienas gali sau tai leisti ir, žinoma, ne kiekvienas mėgsta dažnus skrydžius lėktuvais. Todėl jei ir jūs mąstote apie kelionę į Angliją, pagalvokite, kokį kelionės būdą pasirinksite.

Keleivių pervežimas į AnglijąSuprantama, kad tuo atveju, jei darbo pasiūlymą gavote šiandien, o darbe turite būti jau rytoj – pastarasis variantas jums gali netikti, todėl teks didesnę kainą sumokėti už lėktuvo bilietą ir skristi lėktuvu. Tačiau jei jūsų kelionė į Angliją yra planuota ir labai gerai apgalvota, keliavimas mikroautobusu gali būti nemažai pinigų sutaupantis sprendimas. Jei su tuo nesutinkate, įsigilinkime į abu keliavimo būdus.

Kai keliaujate lėktuvu, kaina, kurią matote už skrydžio bilietą, ne visuomet yra galutinė. Tai reiškia, kad standartiškai į kainą būna įskaičiuotas 10 kg rankinis bagažas (atkreipkite dėmesį į tai, kad bagažas nėra saugomas bagažo skyriuje, o jį turite skraidinti keleiviams skirtame salone, todėl jo dydis turėtų atitikti tam tikrus išmatavimus). Tačiau, kai į Angliją vykstame ne kelioms dienoms, o galbūt visiems metams ar netgi dar ilgesniam laikotarpiui, 10 kg sveriančio bagažo tikrai nepakaks. Todėl turėsime sumokėti pakankamai didelį mokestį už papildomo bagažo skraidinimą. Be abejo, nereikia pamiršti, kad skrydžių bilietai kainuoja ganėtinai brangiai (nebent pasirenkate paskutinės minutės skrydį). Galiausiai, jei jūsų darbas ar būstas, kuriame gyvensite, yra ne tame pačiame mieste, kuriame nutūps lėktuvas, turėsite rūpintis papildomu transportu, kuris vėlgi pareikalaus papildomų išlaidų.

Tuo tarpu, kai kalbame apie keliones į Angliją mikroautobusais, situacija yra visiškai kitokia. Nors kelionė trunka apytiksliai parą laiko, nemanykite, kad jos metu niekuomet nėra sustojama pailsėti, atsigauti ir atsigaivinti. Mikroautobusai yra erdvūs, labai funkcionalūs ir komfortiški. Be to, juose galime vežti kur kas daugiau bagažo už pakankamai simbolinį mokestį. Jau nekalbant apie tai, kad kelionė mikroautobusu įkainojama nepalyginti pigiau nei skrydis lėktuvu.