Dūmų mašinos: Brangesnės VS pigesnės

dumu masinosElektroninėje erdvėje ieškote parduotuvių, kuriose dūmų mašinos nebūtų labai brangios? Tokiu atveju, jums reikėtų labiau pasidomėti specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis, kurios prekiauja muzikos bei reginių organizatoriams skirta įranga. Dažniausiai dūmų bei kitų efektų įrenginius siūlo muzikos instrumentų parduotuvės, tačiau nereikėtų atmesti galimybės dairytis ir į universalias parduotuves. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje 6stygos.lt siūloma įranga tiek muzikantams, tiek renginių organizavimo specialistams, kuriems reikalinga kokybiška ir ilgaamžė įvairius efektus sukuriantys įrenginiai. Kalbant apie dūmų mašinas, tai šioje el. parduotuvėje jas tikrai rasite. Svarbiausia tai, kad šioje internetinėje parduotuvėje jūs rasite be galo didelį dūmų mašinų pasirinkimą.

Dūmų mašinos dažniausiai pasirenkamos pagal galingumą ir sukuriamų efektų patrauklumą.

Ne paslaptis, kad kiekvienoje parduotuvėje dūmų mašinų pasirinkimas yra nemažas, tačiau nežinantiems kaip reikėtų tinkamai pasirinkti įrenginį, pirmiausia siūloma atsižvelgti į savo poreikius bei turimą biudžetą. Minėtoje el. parduotuvėje šių mašinų kainos prasideda vos nuo keliolikos eurų. Tačiau reikia pabrėžti, kad galite rasti ir tokių įrenginių, kurie kainuos ne vieną šimtą eurų. Kuo tokie brangesni įrenginiai skiriasi nuo tų pigesnių? Atsakymas paprastas – brangesni įrenginiai yra daug funkcionalesni.

Dūmų mašinos pagrindinis efektas – nekenksmingų dūmų uždanga. Jeigu rinksitės pigiausią įrenginį, tai tikėtina, kad jis nebus labai funkcionalus. Paprasčiausiai, pigesnės dūmų mašinos turi būti įjungiamos paprastai – ant įrenginio esančiu mygtuku. Taip pat pabrėžti reikia ir tai, kad kuo pigesnis įrenginys, tuo jo  veikimo laikas bus trumpesnis. Pagal kainą galite matyti kokį dūmų kiekį išskleidžia mašina – kuo ji pigesnė, tuo dūmų uždanga bus mažesnė.

Kuo pasižymi brangesnės dūmų mašinos?

Tokių įrenginių, kurie kainuoja ne vieną šimtą eurą, privalumų yra daug. Vienas iš jų – nuotolinis įjungimas. Jūs galite pastatyti įrenginį norimoje vietoje, o kai ateis metas, mašiną įjungsite nuotoliniu pulteliu. Tai reiškia, kad esant kažkokiam renginiui, nereikės stovėti šalia mašinos ir ją įjungti reikiamu metu – tai galėsite padaryti per atstumą.

Taip pat reikėtų paminėti, kad brangesnės dūmų mašinos skleidžia daug didesnį dūmų kiekį, o tai nemažas privalumas organizuojantiems didelius renginius. Šios mašinos gali veikti tiek su kabeliu, tiek ir naudojant integruotą kraunamą bateriją. Labai svarbu pažymėti, kad brangesnės dūmų mašinos dažniausiai turi ir kitus privalumus, susijusius su efektais.

Jeigu jūs pasirinksite tokį įrenginį, kurio kaina bus gerokai didesnė nei šimtas eurų, tai tikėtina, kad tokioje mašinoje bus integruotas ne tik dūmų paleidimo mechanizmas, bet ir šiokie tokie šviesos efektai. Juk esate buvę renginiuose, kurių metų matomi tam tikrų spalvų dūmai? Būtent tuo ir pasižymi kiek brangesnės dūmus skleidžiančios mašinos. Jose yra įmontuoti lazeriai, kurie skleidžia įvairių spalvų šviesą.

Visada siūloma dūmų mašinas pirkti tik iš legaliai prekiaujančių el. parduotuvių.

Jeigu norite geriausių kainų ir aukščiausios kokybės įrenginių, tai būtina rinktis tik gerus atsiliepimus turinčias el. parduotuves. Pradžioje minėjome el. parduotuvę 6stygos.lt, tad būtinai pasidomėkite jos siūloma produkcija. Ten dūmų mašinų pasirinkimas yra vienas didžiausių, o kainos nėra labai jau tokios didelės. Tuo labiau – šioje el. parduotuvėje visada galima pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.