Baldų smėliavimas ir kitos paslaugos

Baldų smėliavimas Kaune

Kuomet kalbama apie šias paslaugas, pirma mintis, kuri kyla daugeliui klientų, tai, kad smėliavimas, gali būti atliekamas tik automobilių ratlankiams, metalinėms konstrukcijoms ir t.t. Tačiau turime nustebinti, kadangi baldų smėliavimas yra gan įprasta paslauga. Šią paslaugą, galima užsisakyti norint atnaujinti įvairius baldus ar paruošti juos specialiems dažymo darbams. Tiems, kas užsiima senų baldų atkūrimo darbais, ar dirba su kitais baldais ši paslauga gali būti naudinga. Klausimas, ko reikia, kad galėtumėte užsisakyti šias paslaugas? Kadangi, tai paslauga, kuri nėra teikiama kiekvieną dieną, todėl pirmiausia reikės rasti įmonę, kuri užsiims tokios paslaugos teikimu. Jeigu gerai pagalvosite, tai tiek Vilniuje, tiek Kaune yra nemažai kompanijų, kurios užsiima įvairiomis paslaugomis. Smėliavimas yra viena iš tų paslaugų, kurių teikimas tampa kasdienybe, net ir kituose Lietuvos miestuose. Taigi, prieš užsisakant šias paslaugas, pirmiausia turite sužinoti ko reikia, kad tokios paslaugos būtų teikiamos. Juk kokybiškos paslaugos yra teikiamos kiekvieną dieną, pagrindas, kaip surasti tą įmonę, kuri galės atlikti šią paslaugą už tinkamą kainą.

smėliavimas 12 (9)

Smėliavimas – ar tai naudinga?

Greičiausiai tai vienas dažniausių klausimų, ne tik šioje srityje, tačiau tokius, klausimus paslaugų užsakovai pateikia daugeliui įmonių, kurios užsiima įvairių paslaugų teikimu. Smėliavimas kaip paslauga pirmiausia yra naudinga, nes ji labai gerai nuvalo rūdis, apnašas. Taigi, jeigu reikalingas būtent įvairių paviršių nuvalymas, tuomet galite drąsiai užsisakinėti šias paslaugas ir gausite tikrai puikų rezultatą, kuris nustebins. Taip, pat labai naudinga ir dažytojams, kuomet jiems tenka dirbti su paviršiais, kurie yra gražiai nuvalyti, nėra jokių papildomų kliuvinių, kurie trukdytų dažams laikytis prie paviršiaus. Kaip, jau supratote, smėliavimo panaudojimas yra labai platus. Tie, darbai, kuriuose atliekamas dažymas, gruntavimas, gali lygiagrečiai keliauti su šia paslauga. Paprasčiausiai, galutiniame rezultate sutaupysite daug daugiau nei galite įsivaizduoti.

Kokios šios paslaugos perspektyvos?

Kartais klientai klausia ar tokios paslaugos bus teikiamos ir kitais metais, arba kokios šios paslaugos perspektyvos domisi tie, kas planuoja tokių paslaugų teikimą. Bendrai kalbant, daug įvairių įrankių gamintojų kasmet pristato įvairias smėliasroves, kurios tik papildo platų paslaugų teikimo spektrą. Juk niekas, net negalėjo pagalvoti, bet šiuo metu yra daug smėliavimui naujų paslaugų: bedulkis smėliavimas, smėliavimas sausu ledu ar net šratavimas.

Namų projektai: http://evex.lt/namu-projektai/