Auto detalių pirkimas iš Lenkijos

Auto detalės iš LenkijosGalbūt kai kuriems iš jūsų teko susidurti su situacija, kai jūsų automobilis sugedo ar pateko į eismo įvykį. Dažnai tokiu atveju yra neišvengiamas automobilio remontas. O norint automobilį suremontuoti, prireikia ir atsarginių detalių. Ypatingai tuo nesidžiaugia tie žmonės, kurie vairuoja Lietuvoje nepopuliarius automobilius. Tokių automobilių minusas yra tas, jog jiems gali būti sunku rasti detalių. Tokiems automobiliams detalių galime ir visai nerasti arba, kitas variantas, jas pirkti firminėse parduotuvėse, kur kainos tiesiog nepadoriai didelės. Ką daryti tokiu atveju? Pasižvalgykite po užsienį. Galbūt kitose arba tiesiog didesnėse valstybės jūsų automobilio modelis yra populiaresnis? Galbūt ten galima rasti reikiamų auto detalių?

                  Paiešką galite pradėti nuo ebay. Žinome, jog šioje svetainėje galima rasti kone bet ką. Kinijos ar kitų Azijos šalių gamintojai moka puikiai nukopijuoti žinomų firmų auto detales ir jas pardavinėti itin pigiai. Jei jums pasiseks ir rasite tokią detalę ebay svetainėj, beliks tiesiog ją atsisiųsti. Deja, tas paprastai užtrunka bent kelias savaites. Bet automobilio reikia kuo greičiau, tai kokia gi dar išeitis gali jums padėti?

                  Pasidairykite į kitas Europos šalis. Pavyzdžiui, į Lenkiją. Tikrai dažnai auto detalės iš Lenkijos keliauja į Lietuvą. Dažniausiai tai vyksta per tarpininkus, tai yra, firmas, kurios prekiauja auto detalėmis iš Lenkijos. Gerai paieškoję, sužinosite, jog tokia firma yra ne viena ir tikrai yra iš ko rinktis. Žinoma, rinksitės tą firmą, kuri gali jums pasiūlyti reikiamą auto detalę ir kuo greičiau bei pigiau. Jei detalė reta, jos gali tekti ir palaukti. Tai yra, kol minėtas tarpininkas užsakys auto detalę iš Lenkijos ir kol ji bus atsiųsta iš Lietuvos. Galima bandyti sutaupyti ir pačiam ieškoti tiekėjų Lenkijoje ir iš jų pirkti detalę. Deja, neretai yra taip, jog tiekėjai nesiunčia auto detalių į kitas valstybes. Kokie lieka variantai? Arba pačiam važiuoti į Lenkiją draugo automobiliu ir ieškoti reikiamos auto detalės arba tiesiog pasitikėti tarpininkais, kurie turi ir patirties ir žino, kaip gauti reikiamą auto detalę, jei iš viso ją galima gauti. Naudodamiesi tarpininkų paslaugomis ieškodami reikiamos auto detalės, greičiausiai sutaupysite nemažai laiko ir galvos sukimo.