Apatinio trikotažo kokybė

LubrikantaiMėgstantiems dažnai apsipirkinėti drabužių ir galanterijos parduotuvėse tikriausiai didžiausias galvos skausmas yra prekių kainos. Moterys, parduotuvių maniakės atradusios kinietiškas elektronines parduotuves tikriausiai daugiausiai pinigų išleidžia jose. Tačiau tikriausiai yra pagalvojusios, o kaip gi kokybė? Ar atitiks dydis ir ar medžiaga bus kokybiškai pasiūta? Kaip reikės skalbti ir prižiūrėti?

Nesvarbu kokius rūbus Lietuvoje pirksite, tačiau didžiausia tikimybė iš didžiųjų prekybos centrų bus nusipirkti trečiosioms šalims skirtą produkciją. Taip, gaila, tačiau buitinė technika ir populiarus brandai yra atvežami į mūsų šalį, kiek prastesnės kokybės, nei skirti vakarų valstybėms. Medžiagos ir surinkimo/pasiuvimo kokybė skirsis, jei palyginsite du tokius pat vienodus rūbus ar daiktus iš Lietuvos ir Vokietijos. Kaip ir minėjau tai apima daugelį sričių įskaitant ir higienos, bei kosmetikos prekes ir apatinį trikotažą. Tačiau, reikėtų pabrėžti, kad ne visi prekiniai ženklai kuriais prekiauja smulkieji verslininkai yra pagaminti trečiosioms šalims. Daugelis garsių firmų tokių kaip: “Triumph” “Doreanse” ar “Livia Corseti” yra gaminami Turkijoje ir Lenkijoje, bei eksportuojami po visą Europą, bei kitus kontinentus. Šie gamintojai užtikrina aukščiausią kokybę ir yra sertifikuoti, kaip vieni geriausių savo srities gamintojų. Tad visoms apsipirkinėjimo maniakėms galiu parekomenduoti jog būtent šie prekiniai ženklai Jūsų nenuvils. Apatinis trikotažas ar naktiniai rūbai, kuriuos rasite smulkiose parduotuvėse turėtų būti su visomis etiketėmis, lipdukais, priežiūros instrukcijomis ir kartais net ant etikečių randasi garantiją pažymintys ženkliukai. Dažnu atveju, “triumph” liemenėlės ir apatinis trikotažas neturi jokių specialių įpakavimo dėžučių, nes yra atvežami dideliais kiekiais. Todėl nereiktų nustebti jei liemenėlės kurias pirkote buvo įpakuotos į ne originalią “triumph” pakuotę. Kiekviena parduotuvė turi savo firminį maišelį ar pakavimo būdą, tad savo norimą produkciją turėtumėte gauti būtent joje. Dar vienas aspektas kurį noriu pabrėžti, tai jog pirkdami kinietiškus drabužius iš įvairių Kinijos elektroninių parduotuvių stipriai rizikuojate būti apgauti, nuvilti ar net rizikuojantys savo sveikata. Yra labai svarbu nenešioti sintetinio apatinio trikotažo, kuris kenkia mūsų odai ir ją alergizuoją, bei neleidžia kvėpuoti. Beto, mes nežinome kokiomis sąlygomis visa tai buvo gaminamą ir laikomą.

Kaip mano mama sako, geriau vieną kartą nusipirkti brangesnį ir kokybiškesnį daiktą, nei 5 už tą pačią kainą. Skupus moka du kartus, o šioje vietoje geriau yra nerizikuoti ir pirkti tik tai kas yra kokybiška ir patikrinta.