Vestuviniai kvietimai – kaip juos paruošti?

ŠventėsVestuvės reikalauja labai daug pasiruošimo iš tų, kurie žada tuoktis. Galbūt iš pirmo žvilgsnio ir neatrodo daug darbo, juk tereikia rezervuoti laiką santuokų rūmuose, nusipirkti suknelę, kostiumą ir pažiūrėti, kokios siūlomos sodybos šventėms ir vieną jų išsinuomoti. Tačiau pradedant darbus pasimato, kiek daug reikia visko suderinti ir kaip kartais tai gali būti nelengva. Juk nenorite, kad vestuvių dieną iškiltų nesklandumų, kuriuos reikėtų skubiai tvarkyti. Todėl geras planavimas reikalauja daug pastangų ir neužtenka vien išsinuomoti sodybos šventėms ar padaryti gražų vestuvinį kvietimą. Visko yra daug daugiau, o šiandien norime pasidalinti patarimai, kaip paruošti vestuvinius kvietimus.

                  Vestuvinių kvietimų idėjos gali būti netgi labai įvairios. Vieni mėgsta pirkti paprastus kvietimus – atvirukus ir patys užrašyti reikiamą informaciją, kiti gi užsako visą kvietimą – nuo pat dizaino iki teksto ir tik tuomet, kai vestuvinis kvietimas atrodo kone tobulai, jau galima jį siųsti būsimiems vestuvių svečiams. Žinoma, užsakyti vestuvinių kvietimus yra paprasta ir nereikia sukti galvos, kokios gali būti vestuvinių kvietimų idėjos. Tiesiog nepamiškite į kvietimą įtraukti sodybos šventėms, kurioje bus švenčiama, adreso, vestuvių laiko ir kitos pagrindinės informacijos. Jei samdysite dizainerį, tuomet pasirinksite, kokio norite dizaino iš jums pasiūlytų. Tačiau kur kas įdomiau yra kvietimus į vestuves kurti patiems – taip jie bus unikalūs ir svečiai tikrai džiaugsis, kad pasistengėte ir sukūrėte vestuvinius kvietimus su savo idėjomis ir savomis rankomis.

                  Jei vestuvinių kvietimų idėjos jums nėra problema, kvietimą lengvai sukursite ir patys. Kitas žingsnis yra tai, kaip tuos kvietimus įteiksite. Jei siųsite juos paštu, įsitikinkite, kad žinote visų svečių adresus. Galbūt kai kurie jų jau persikraustė kitur, gal laikina nuomoja būstą. Geriausia būtų gerai visų išsiklausinėti ir tik tuomet siųsti kvietimus. Juk nenorite, kad kas per klaidą negautų pakvietimo. Be abejo, nepamirškite kvietime paminėti, kad svečiai iki tam tikros datos jums atsakytų, ar dalyvaus vestuvėse, ar negalės to padaryti.

                  Visuomet kvietimą į vestuves galima įteikti ir pačiam. Kai kurie būsimi jaunieji patys važinėja po svečių namus, sodybas. Dažnai tą daro per šventes, kai yra ir kitų progų susitikti su svečiais. Žinoma, toks variantas atims nemažai laiko, tačiau tai bus nuoširdu ir svečiai tikrai džiaugsis, kad sugalvojote asmeniškai pristatyti vestuvinius kvietimus tiesiai jiems į rankas.