Ar verta pirkti slidinėjimo aprangą internetu?

slidinejimo aprangaKetinate pirmą kartą keliauti į kalnus slidinėti? Be jokios abejonės, tuomet jums reikės ne tik slidinėjimo įrangos, tačiau ir tam tinkamos aprangos. Taigi, mes jums pasiūlysime keletą patarimų, kurie padės geriau suprasti, kokia slidinėjimo apranga yra jums tinkamiausia ir į ką labiausiai verta atkreipti dėmesį.

Kalnuose dažnai keičiasi temperatūra

Nors galvojant apie slidinėjimą kalnuose iš pradžių kyla mintis, jog ten be galo šalta, visgi, tai yra labiau mitas. Kuomet slidinėsite, gana greitai sušilsite, o ir šiaip kalnuose dažnokai vyrauja nepastovi temperatūra, taigi, slidinėjimo apranga turėtų būti tokia, kad neleistų jums nei pernelyg sušalti, nei per daug greitai sušilti.

Jeigu vykstate į slidinėjimo nuotykį pirmą kartą, neskubėkite galvoti apie aprangos pirkimą. Nors šiuo metu manoma, kad slidinėjimo apranga internetu yra gerokai pigiau parduodama, nei specializuotose slidinėjimo įrangos ir aprangos parduotuvėse, pirmą kartą juk galima ir pasiskolinti aprangą iš kokio nors draugo ar pažįstamo, kuris jau yra slidinėjęs. Siūlome taip daryti vien dėl to, kad jūs iš karto negalite būti įsitikinę, ar dažnai vyksite slidinėti, o jeigu jums toks sportas nelabai patiks, tai nebus didelės naudos iš visiškai naujos ir brangiai nusipirktos slidinėjimo aprangos.

Be abejo, pasiskolinę aprangą iš pažįstamo, jūs greičiausiai gausite ne itin gerai atrodančią, šiek tiek padėvėtą aprangą, tačiau jeigu ji vis dar yra kokybiška ir patogi, tai vis vien protingas sprendimas. Aišku, jeigu jūsų pasirinktas slidinėjimo maršrutas yra gana sudėtingas, tai galbūt ne bet kokia apranga tiks, tačiau jei tai Druskininkai ar kitas turistinis kurortas, ir šiek tiek padėvėta slidinėjimo apranga turėtų tikti.

Nusprendžiau pirkti savo – į ką atkreipti dėmesį?

Taigi, jau buvote slidinėti ir jums iš tikrųjų patiko. Dabar norite įsigyti savo slidinėjimo aprangą ir svarstote, kaip rasti geriausią variantą už prieinamą kainą. Visų pirma, kaip jau minėjome, slidinėjimo apranga internetu yra pigesnė nei specializuotose parduotuvėse.

Rinkdamiesi savo slidinėjimo aprangą, negalvokite pernelyg daug apie garsius prekinius ženklus. Tai dar nebūtinai reiškia, kad tokia apranga bus jums tinkama ir kokybiška. Kur kas svarbiau atkreipti dėmesį į tinkamą dydį, pasirinkti slidinėjimo aprangą, su kuria jūs iš tiesų jausitės patogiai. Taip pat verta pažiūrėti ir į tai, iš kokios medžiagos slidinėjimo apranga yra pasiūta. Medvilnė nėra rekomenduojama, kadangi ji nepakankamai praleidžia orą ir gali būti problemų dėl prakaito. Jeigu per daug sukaisite, tai bus ir gerokai didesnė tikimybė, kad vėliau peršalsite.

Rekomenduojame rinktis iš sintetinės medžiagos arba šilko – iš tokių medžiagų pagaminta apranga dažniausiai gana gerai praleidžia orą ir leidžia išgaruoti prakaitui. Be jokios abejonės, sintetinė apranga neužims tiek daug vietos, kaip iš medvilnės ir ji gali būti jums tiesiog patogesnė.

Taigi, atkreipę dėmesį į šiuos kriterijus, jūs jau dabar galite panaršyti po slidinėjimo reikmenų ir aprangos parduotuves internete ir išsirinkti jums tinkamą aprangą – pasimatuokite, nusipirkite ir važiuokite maloniai ir turiningai praleisti laiko į kalnus!