Svajonių buto paieškos – tai, ką turėtų žinoti kiekvienas

ButasTiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje, būsto nuoma, o vėliau ir pirkimas yra viena svarbiausių investicijų gyvenime. Juk mes visi pasvajojame apie dieną, kai pagaliau įsikelsime į nuolatinius namus, kuriuose bus gera ir jauku. Tačiau beveik visi susiduriame su dažniausiai kylančiu klausimu – kokį, naujos ar senos statybos butą rinktis? Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, dėliojame pliusus ir minusus, o vėliau apgalvojame net menkiausią smulkmeną. Tačiau, nors Lietuvoje kiekvieną dieną kylą vis naujesni ir gražesni butai, didžioji dalis mūsų šalies gyventojų galų gale pasirenka senos statybos butus. Kodėl? Juk dažniausiai parduodami naujos statybos butai yra gerokai brangesni, nei senos statybos butai. Tačiau kodėl niekas nepagalvoja, jog pigesni šildymo kaštai, ekonomiškas buto įrengimas ir išplanavimas gali padėti sutaupyti labai daug.

Nenorime ir teigti, jog senos statybos butai yra blogas pasirinkimas – tikrai ne. Tiems, kam yra svarbu gyventi patogiai, o ir už būstą sumokėti didelę kainą yra per sunku, senos statybos butai yra puiki išeitis. Tiesiog norime atkreipti dėmesį, jog jeigu ieškote savo svajonių buto ir norite sutaupyti jei ne iš karto, tai vėliau – naujos statybos butai pardavimui yra tai ko jums reikia.

Visų pirma, naujos statybos butai yra orientuoti į praktiškumą, ekonomiškumą bei aukštą kokybę. Įsigijus tokio tipo būstą, nusivilti tikrai nebus dėl ko ir kada. Dažniausiai įkurti geruose ir ramiuose rajonuose, esantys naujos statybos namuose, puikiai apšiltinti, turintys ne centrinį, o autonominį šildymą, dažniausiai ir vidinį kiemelį. Ką jau kalbėti apie naujų butų vidinį dizainą, kuris sukuria itin jaukią atmosferą namuose. Taip pat, labai svarbu, jog įsigijus naują butą, nereikės rūpintis dėl jo renovacijos ar remonto problemų. Vos įžengus į tokius namus, viskas tviskės švara bei bus profesionaliai sutvarkyta pagal aukščiausius standartus. Žinoma, dauguma įsikelia į dar neįrengtus namus, norėdami dizainą susikurti patys. Tai, suteikia galimybę naujam buto šeimininkui parodyti savo kūrybiškumą bei detalių derinimo subtilybes.

Taip pat, jeigu nusprendėte jog naujo buto paieškas pradėsite jau dabar – negaiškite laiko ilgas valandas leisdami interneto platybėse bei vėliau susitikinėdami su skirtingais namą parduodančiais asmenimis, o visą šį procesą patikėkite profesionalams – brokeriams bei NT agentūroms, kurios padės išsirinkti nauja butą itin gera kaina ir jums patogiausioje vietoje.