Stumdomų durų sistemos su riedėjimo profiliu apačioje, ką reikia žinoti?

Šiandien beveik kiekvieną buto ar namo interjerą papildo stilinga moderni drabužių spinta. Ypatinga ypatybė yra stumdomų durų sumontavimas naudojant bėgių kreipiklius, kurie labai taupo kambario erdvę. Rinkoje yra platus stumdomų durų sistemos pasirinkimas, kurie skiriasi daugeliu charakteristikų.

Jei nebūtų spintos, mūsų daiktai būtų matomi skirtingose ​​namų vietose. Todėl labai svarbu pasirinkti tokią spintą, į kurią tilptų visi jūsų rūbai, o ji pati daug vietos neužimtų.

Spintos riedėjimo profilio pasirinkimas yra svarbiausias atrankos kriterijus renkantis spintą. Būtent jo dėka spinta tampa skyriumi, patogiu naudoti.

Stumdomų durų sistema susideda iš viso dalių rinkinio, kuris skiriasi priklausomai nuo tipo.

Apatinė atramos sistema naudojama skyriuje su dugnu ir stogu. Tai paprasčiau ir pigiau nei viršutinė atrama. Veikimo principas: atidarant ir uždarant durys slysta išilgai naudojant profilyje sumontuotą ritinių sistemą.

Viršutinės atramos sistema dažniau naudojama įmontuojamose spintose. Durys pakabinamos ant viršutinio bėgio. Jis sumontuotas ant dangčio ar lubų ir užima visą sistemos svorį.

Bet kuri stumdoma sistema susideda iš profilių, kurie įrėmina duris. Jie gali būti mediniai, aliuminiai, kombinuoti arba plieniniai.

Aliuminio sistemos yra sudėtingesnės montuoti, tačiau yra patikimos konstrukcijos. Kitas privalumas yra galimybė naudoti įvairias medžiagas durims. Plieniniai profiliai yra mažesni, juose esančias apdailos medžiagas galima naudoti tik horizontalia kryptimi.

Ratukai atlieka svarbų vaidmenį stumdomoje sistemoje. Patvaresni yra padengti metalu arba teflonu.

Labai svarbu pasirinkti teisingus profilius, kuriais juda durys. Jie yra aliuminio ir plieno. Aliuminio sistema yra tylesnė ir tvarkingesnė dėl viduje paslėptų ratukų. Plieninėje sistemoje volai yra vidinėje durų pusėje, todėl durys kelia šiek tiek triukšmo. Kita vertus, plieniniai profiliai yra patvaresni nei aliumininiai.