Skalbimo mašinų remontas būtinas tik po jūsų pačių apžiūros!

Skalbimo mašinų remontasKiekvienuose namuose galima rasti tokių prietaisų be kurių žmonės neįsivaizduoja savo kasdienybės. Anksčiau drabužius žmonės skalbdavo rankomis, o dabar tereikia juos įdėti į skalbimo mašiną, paspausti keletą mygtukų, pasirinkti tinkamas funkcijas ir viskas. Visa kita yra tiesiog laukimas kada drabužiai bus išskalbti. Taigi, užtrunkama vos 5 minutes. O visas laikas, kuris yra skirtas skalbimui atitenka jums. Be galo populiaru kurti prietaisus padedančius žmonėms atlikti kasdieninius darbus. Tiesa ta, kad kartais pasitaiko, jog tie daiktai sugenda ir skalbimo mašinų remontas (Salvata) yra neišvengiamas, tačiau prieš iškviečiant meistrą vertėtų pabandyti apžiūrėti skalbimo mašiną patiems. Dažnai problema slypi ne taip ir giliai.

Jei jūsų problema yra triukšmas, kitaip tariant jūsų skalbyklė dirba garsiau nei anksčiau, jums reikėtų patikrinti skalbimo mašinos būgną. Dažnai tarpuose būna išbyrėjusios sagos ar smulkūs metaliniai daiktai kadaise buvę skalbinių kišenėse.

Jei jūsų skalbyklė praleidžia vandenį, galimai atsirado įtrūkimų ištekėjimo žarnoje. Taip pat, vertėtų patikrinti žarnų prijungimus, kad jie būtų teisingai ir gerai įtvirtinti. Kartais skalbimo mašinos durelės neatsidaro, taip būna dėl to, kad vanduo būna nevisiškai išbėgęs arba tiesiog užsikirto vidinė spynelė.

Jei skalbimo mašina neįsijungia, tikriausiai tuomet laikote ją tikrai sugedusia ir nedvejodami skambinate meistrams. Prieš panikuodami verčiau patikrinkite maitinimo tinklą ir ar nėra dingusi elektra. Pabandykite įjungti skalbimo mašiną dar kartą po keleto minučių. Jei įrenginys vis dar nereaguos- kvieskite specialistus.

Jei pastebite, kad ant drabužių yra likę miltelių žymės, arba, kad jie išskalbti blogai, patikrinkite vandens žarnas, ar jos nėra užsikimšusios ar užspaustos. Na, o jeigu po skalbimo matote, jog vis dar yra likę vandens, pirmiausiai, patikrinkite ar nepridėjote per daug skalbinių, kiekviena skalbyklė turi maksimumą, o jį peržengus gali atsitikti ir įvairiausių nemalonumų, o vienas jų, vandens nepasišalinimas. Žinoma, visais atvejais svarbu apžiūrėti žarną, ar ji nėra pažeista ar užsikimšusi.

Jei jūsų skalbimo mašina vibruoja per stipriai, tai gali būti ne gedimas, o tiesiog nelygus paviršius ant kurios pastatėte skalbimo mašiną. Atminkite, ją reikia statyti ant lygaus ir tvirto pagrindo.