Segmentinė tvora ir jos privalumai

Siekiant privatumo bei apsaugoti privačią ar kitą komercinės bei visuomeninės paskirties teritoriją nuo pašalinių žmonių, vienas iš sprendimų – tvoros įrengimas. Vertinant tai, kad tai kartais kainuoja tikrai nemažai, atsiranda poreikis surasti patį geriausią sprendimą kainos ir kokybės santykiu. Segmentinė tvora – bene vienas iš geriausių pasirinkimų, kuris yra gana pigus ir estetiškas. Jos itin populiarios ir puikiai pasiteisina tiek privačiose, tiek viešose teritorijose.

Tiesa, ganėtinai žema kaina yra ne vienintelis šių tvorų privalumas, jų yra kur kas daugiau. Vienas iš jų – įvairiapusis įrengimas ir ilgaamžiškumas. Segmentinės tvoros gali būti skirtingo storio, spalvų, pločio ir aukščio. Jų įrengiamas galimas keliais skirtingais būdais – su pamatu, su specialiai tam skirtais borteliais arba be nieko.

Pats paprasčiausias ir pigiausias šių tvorų įrengimo variantas apsiriboja vos keliais tvoros elementais – tvoros stulpais, tvoros segmentais ir tvirtinimo detalėmis. Toks segmentinės tvoros įrengimas atliekamas be jokių pamatų. Tokiu būdu įrengti tvorą puikiai gali vienas žmogus, atskirais atvejais gali prireikti pagalbos betonuojant stulpus. Šis variantas puikiai tinka didelėms teritorijoms aptverti, visuomeninės paskirties objektams – žaidimų aikštynams, mokykloms ar vaikų darželiams.

Tvora gali būti įvairių spalvų, todėl nesudėtinga pritaikyti prie bendro eksterjero. Spalva dažniausiai derinama prie namo ar pastato langų, gali būti ruda, tamsiai pilka, žalia ar kita iš gamintojo spalvų paletės. Jos yra skaidrios, todėl neblokuoja saulės spindulių, todėl įrengimui nereikalingi kaimynų sutikimai.

Be to, esant poreikiui, galima be vargo pakeisti bet kurį pažeistą tvoros segmentą. Taip pat jį išmontuoti, pavyzdžiui, prireikus į tam tikrą teritorijos vietą atvežti medžiagas ar kokius nors daiktus. Tereikia atsukti kelis segmentą laikančius varžtus ir vėliau juos vėl prisukti.