Roletai plastikiniams langams – puikus sprendimas atnaujinantis namų įvaizdį

Roletai plastikiniams langams

Šiuo metu žmonės norėdami uždengti turimus langus dažnai renkasi nebe įprastas užuolaidas, o roletus. Jie puikiai atlieka tas pačias funkcijas kaip ir užuolaidos. Galima sukurti privatumą ir reguliuoti saulės šviesos kiekį, patenkantį į namus.

Roletai plastikiniams langams padeda užpildyti interjerą, sujungia visas kambario detales, tačiau neužgožia kambario ir retai kada krenta į akis. Tiesa, tai priklauso nuo pasirinktų spalvų, kurių pasirinkimas yra labai platus. Nuo tamsių ir visiškai nepermatomų spalvų, iki permatomų, šviesių ar raštuotų roletų. Audiniai įprastai būna gaminami iš poliesterio, lino ar medvilnės.

Roletus vartotojai mėgsta todėl, kad jie yra lengvai prižiūrimi – tinkami tiek kambariuose, tiek ir virtuvėje. Spalvos ir raštai yra derinami prie patalpos interjero, baldų, sienų ir lubų. Primontuoti juos nėra sudėtinga. Galima montuoti prie sienos, lubų ar lango rėmo – tiek prie plastikinio, tiek ir prie medinio lango.

Roletų valdymas yra labai nesudėtingas. Naudojama grandinėlė norint juos pakelti ar nuleisti. Taip pat, yra galimybė užfiksuoti norimame aukštyje. Galima užsisakyti ir elektriniu valdymu reguliuojamus roletus. Tuomet jums tereiks paspausti jungiklį ir jūsų roletai automatiškai kils į viršų ar atvirkščiai.

Roletų plastikiniams langams priežiūra yra labai paprasta. Jų nereikia plauti, nes medžiaga yra impregnuota, todėl pakaks kartais nuvalyti roletus paprasta šluoste. Taip pat į jų medžiagą neįsigeria kvapas, o tai yra labai svarbu, jei svarstote ar roletai yra tinkamas pasirinkimas jūsų virtuvėje.

Bendrieji privalumai yra tokie: roletai yra ilgaamžiai, juos lengva primontuoti, galima pasirinkti iš daugybės skirtingų raštų ir spalvų, audinys gali būti pagamintas iš poliesterio, lino ar medvilnės. Taip pat, tai yra puiki apsauga nuo saulės šviesos ir kaimynų žvilgsnių. Lengva priežiūra ir funkcionalumas leidžia roletus kabinti visur, kur tik pageidausite – nuo miegamojo iki virtuvės ar svečių kambario. Galima pasirinkti jų valdymo sistemą: valdyti rankiniu būdu arba mechaniniu. Į juos neįsigeria nemalonūs kvapai, roletai įprastai būna impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės.

Šiuo metu roletų plastikiniams langams pasirinkimas yra labai platus, todėl neabejotinai rasite tokius, kurie atitiks kainos ir kokybės santykį, ir svarbiausia – prisitaikys prie jūsų poreikių.