Medinių durų priežiūra

Medines durys

Kiekvienas būsto savininkas turėtų reguliariai ir tinkamai prižiūrėti savo namuose esančias svarbiausias interjero detales. Kaip žinia, vienos iš jų yra medines durys. Nors kai kurie žmonės nuvertina šias svarbias detales, to daryti tikrai nevertėtų. Kiekvienuose namuose yra ne viena patalpa, kurią skiria vienokio ar kitokio tipo durys. Tai reiškia, kad jos yra kasdien naudojama kiekvieno būsto dalis. Kuo dažniau naudojame vieną ar kitą daiktą, tuo kruopščiau turėtume jį prižiūrėti, todėl būtina tinkamai pasirūpinti, kad jūsų namuose esančios medinės durys tarnautų kuo ilgiau.

Būtina suprasti, kad vidinės medinės durys atlieka ne tik pagrindinę savo paskirtį – patalpų atskyrimą ir privatumo sukūrimą, tačiau taip pat turi labai gerai derėti ir įsilieti į bendrą namų aplinką. Įprastai vidinės durys yra mažiau atsparios už tas, kurios naudojamos išorinėms durims. Dėl šios priežasties reikia kur kas daugiau dėmesio skirti viduje naudojamų durų priežiūrai.

Žinoma, galbūt norite pasirinkti kito tipo duris, kurioms reikėtų mažiau jūsų dėmesio, tačiau paklauskite savęs, kokį tikslą norite pasiekti ir kokį interjerą pageidautumėte sukurti? Jei norite šiltų ir labai jaukių namų, medinės durys visuomet suteiks kur kas daugiau jaukumo, nei tai galėtų padaryti iš metalo ar kitų panašių medžiagų pagaminti durų modeliai. Be to, medinės durys yra kur kas saugesnės, todėl galėsite būti ramūs dėl savo mažamečių vaikų.

Kita vertus, jei jūsų namuose yra ganėtinai drėgna ir norite išsaugoti kuo geresnę vidaus durų būklę, pasistenkite pasirūpinti drėgmės surinkėjais, kurie padės išsaugoti reikiamą drėgmės lygį ir nepakenks jūsų medinėms durims. Be abejo, kaip ir bet kurie kiti mūsų namuose esantys baldai ir interjero detalės, durys taip pat apsineša dulkėmis ir kitais nešvarumais, todėl nepamirškite jų reguliariai ir švariai nuvalyti. Tuomet medinės durys tarnaus kur kas ilgiau nei galite įsivaizduoti. Durų valymui taip pat reikėtų pasitelkti tik kokybiškas ir laiko patikrintas valymo priemones. Jei neturite pakankamai reikiamos informacijos, pasitarkite su medinių durų gamyba užsiimančiais profesionalais.