Medienos beico privalumai

medienos beicasMedienos beicas – tai plėvelės nesuteikiantis mišinys, padedantis tiek keisti medienos spalvą, tiek ir padidinti jos atsparumą. Taip, medienos beicas turi savo kainą, dėl ko dalis žmonių, siekdami sumažinti savo medienos priežiūrai skirtas išlaidas iki minimumo, jo nusprendžia atsisakyti. Ir visgi, realybė yra tokia, jog atsisakant medienos beico yra daroma išties labai didelė klaida – medienos beico privalumai paprasčiausiai yra per ne lyg dideli, jog dėl keleto eurų jo atsisakytumėte.

Suteikiama medienai atsparumo
Tai, jog ši medžiaga medienai suteikia atsparumo, neabejotinai yra pats pagrindinis jos privalumas. Medienos beicu ištepta mediena tampa žymiai atsparesnė tiek įvairiai oro sąlygų kaitai, tiek ir bakterijoms bei kitiems piktybiškams gyviams, dėl ko ji tampa žymiai ilgaamžiškesne.

Ką reiškia tai, jog mediena tampa ilgaamžiškesne? Ją tendencingai sutepant medienos beicu ji savo kokybišką išvaizdą bei tvirtumą išlaiko žymiai ilgesnį laiko tarpą, dėl ko mediena, sutemta šia medžiaga, dažniausiai kokybiška išsilaikys net iki keleto kartų ilgesnį laiko tarpą nei niekaip neapsaugota mediena!

Tad nors iš pirmo žvilgsnio medienos beicas gali atrodyti kaip nereikalingos išlaidos, realybėje tai netgi gali leistu sutaupyti pakankamai nemažai lėšų! Naudodamiesi šia medžiaga konkrečius medinius daiktus ar pastatus kokybiškais išsaugosite maksimaliai ilgą laiko tarpą, dėl ko išvengsite išlaidų, kurių reikėtų medinių daiktų ar pastatų remontui ar netgi jų pakeitimui naujais, kas yra neišvengiama nesirūpinant medienos apsauga bei ilgaamžiškumu naudojant beicą ar alternatyvius medienos apsaugojimo metodus.

Keičiama medienos spalva
Dar vienas milžiniškas medienos beico privalumas yra tai, jog ši medžiaga leidžia keisti medienos spalvą. Tad naudodami šią medžiagą galite atnaujinti tiek įvairių baldų, tiek ir kitų medinių daiktų išvaizdą.

Bet ar ne geriau rinktis įprastus dažus? Pirmiausia – įprastų dažų pirkimas dažniausiai yra brangesnis lyginant su medienos beico kainomis. Ir visgi, tai nėra pagrindinis privalumas – esminė priežastis, dėl ko medienos beicą rinktis šiuo atveju yra verta labiau, yra tai, jog jis nesudaro paviršinės plėvelės ant medienos – beicas paprasčiausiai įsigeria į medieną, ją nudažydamas iš vidaus, bet tuo pačiu ir išlaikydamas natūralią medienos išvaizdą, kurią tipiniai dažai dažniausiai uždengia savo paviršine plėvele.

Pigios medžio plaušo plokštės, mediniai suoliukai ar medinės laiko pavėsinės – medienos beicu galite dažyti absoliučiai viską, nepriklausomai ar tai yra lauke, ar patalpų viduje esantis daiktas! Tai galutinai įrodo, jog medienos beicas yra dėmesio verta priemonė ne tik dėl savo kainos bei medienos apsauginių savybių, bet ir dėl savo universalumo, tapdamas išties labai puikia bei tikrai dėmesio verta įprastų dažų alternatyva.

Belieka konstatuoti, jog visa tai įrodo, jog medienos beicas yra išties kiekvieno žmogaus dėmesio bei išlaidų vertas pasirinkimas. Tai – universali medžiaga, kuri padeda tiek apsaugoti iš medienos pagamintus gaminius, tiek ir pakeisti jų spalvą – abiejų šių dalykų iš kart negali padaryti jokia kita medžiaga. Tuo labiau jog medienos beico kainos tikrai nėra didelės, dėl ko į tai investuoti turėtų kiekvienas!