Kaip pasirinkti tinkamą spintą

Jei planuojate pirkti naują spintą, drabužinę ar tiesiog baldus, kurie atskirtų erdvę, ir norite įsigyti kokybišką gaminį, kuris derėtų prie jūsų namų interjero, tuomet jums reikėtų nuspręsi, ko būtent jūs norite. Spintos miegamajame, drabužinės koridoriuje, kurioje galėsite pakabinti paltus po darbo dienos ar tiesiog spintos sudėti daiktams svetainėje. Dar viena populiari spintų rūšis yra sieninės spintos, jos namų interjerui prideda žaismingumo ir neužgriozdina erdvės. Kai tai nuspręsite, nedvejokite eiti pas dizainerį, kuris patars kokia spinta geriausiai tiks jūsų pasirinktai erdvei. Be to, tam, kad įsigytumėte ilgaamžę geros kokybės spintą, pagamintą iš patvarių medžiagų, verta pasikonsultuoti su gamybos specialistais, jei užsakinėsite vienetinę spintą, arba su parduotuvės konsultantu, jei spintą pirksite baldų salone ar internetinėje parduotuvėje.

SpintosPirkdami spintą, apgalvokite ir tai, kiek asmenų ja naudosis. Spintos išorė šiuo atžvilgiu nėra labai svarbi, tačiau jos vidinį išdėstymą reikia labai gerai apgalvoti. Jei spinta naudojasi daugiau nei vienas žmogus, labai svarbu, kad jos skyriai būtų patogiai ir aiškiai atskirti. Medžiagos, iš kurių pagamintas spintos vidus, nebūtinai turi būti pačios brangiausios, svarbiausia, kad jos būtų ergonomiškos, o vidiniai skyreliai – funkcionalūs. Perkant spintą su stumdomomis durimis, reikėtų įsitikinti, ar duris stumdantis mechanizmas yra patvarus ir po metų kitų nesuges. Daugelis patikimų gamintojų šiems mechanizmams taiko ilgalaikes – kartais net iki dešimties metų – garantijas.

Jei nuspręsite nepirkti jau pagamintos spintos iš baldų salono, o ją užsisakyti, tuomet būtinai pasikonsultuokite su specialistu. Nors spintos projektavimas atrodo ir nesudėtingas darbas, bet labai tikėtina, kad, nesikonsultuodami su specialistais, klaidų neišvengsite. Tai, kas jums atrodys tinkama, praktikoje gali būti neergonomiška. Svarbu ir spintos spalva, nes ji gali būti graži, tačiau visai nesiderinti prie jūsų namų interjero. Spintos montavimą taip pat galite patikėti specialistams. Tokiu būdu negaišite savo brangaus laiko ir žinosite, kad spinta bus pagaminta pagal visus kokybės standartus.

Jei jūs nutarėte įsirengti sieninę spintą, tuomet šiam tikslui numatykite nišą sienoje arba pasirinkite tokią sieną, kurioje spinta būtų lengviausiai prieinama ir tik padailintų bendrą kambario vaizdą. Sieninę spintą pakankamai lengva sumontuoti, jei esate nagingas ir ją darote per visą sieną, bet jei norite spintos nišoje, tuomet tai bus žymiai sudėtingiau. Patyrę meistrai sieną nišoje padarys žymiai greičiau, o jūs galėsite būsite tikri, kad darbas yra atliktas kokybiškai, o spinta jums tarnaus daug metų.

Naujas technologijas, tokias kaip slankiojančios durys, galima pritaikyti ir sieninėms, ir paprastoms spintoms. Tokios spintos šiuo metu yra ypač populiarios Vakarų Europoje ir sparčiai populiarėja Lietuvoje. Stumdomos durys yra dviejų rūšių – su storais apvadais ir su paslėptais apvadais. Durys su storais apvadais yra gaminamos jau gana senai, o durys su paslėptais apvadais Lietuvos rinkoje yra naujiena. Spintos su konstrukcijoje paslėptais apvadais dėl grožio ir praktiškumo yra ypač populiarios vakarų Europoje.

Nuodugniai apsvarstę visus naujos spintos pirkimo aspektus ir pasikonsultavę su specialistais, galėsite įsigyti jums reikalingą spintą, kuri atitiks individualius jūsų ir jūsų namiškių poreikius ir norus.