Ką daryti, jei būste atsirado pelėsis

Mini rekuperatoriai

Nebežinote, kaip galėtumėte išspręsti savo būste jau kurį laiką vyraujančias prastas oro sąlygas ir blogą vėdinimą? Tokiu atveju jūs turėtumėte pasidomėti sprendimais, kurie yra prieinami šiomis dienomis. O jų neabejotinai yra pakankamai daug.

Be abejo, įprastai tokiais atvejais vartotojai išbando įvairius „liaudiškus“ ir „tradicinius“ būdus. Kuomet gyvenamajame būste yra prasta ventiliacija ir didesnė drėgmė, labai dažnai atsiranda pelėsis, kuris pažeidžia įvairius paviršius (pvz., sienas, lubas, palanges, langų rėmus ir kt.). Tuomet žmonės pradeda kovą su pelėsiu, stengdamiesi reguliariai vėdinti patalpas, į jas įsileisti daugiau saulės šviesos, atsiradusį pelėsį valyti su vandenilio peroksidu, baltuoju actu ar kitomis priemonėmis. Tačiau nereikia nė sakyti, kad visa tai nepadeda (tai tik šiek tiek sulėtina pelėsio tolimesnį plitimą). Be to, atsiradęs ir toliau besiplečiantis pelėsis turi didelės ir tiesioginės neigiamos įtakos mūsų sveikatai. Todėl tokias problemas reikia spręsti šiek tiek kitaip.

Juk turbūt ne kartą esate girdėję, kad bet kokias problemas reikėtų spręsti bandant nustatyti priežastis. Jei jūs pašalinsite viso to priežastį, tuomet beliks pašalinti padarinius. Tuo tarpu, jei jūs šalinsite padarinius, priežastis išliks ir viskas kartosis vėl ir vėl. Taigi, kaip jau turbūt supratote, viso to pagrindinė problema yra prastas patalpų vėdinimas. Nepaisant to, kad jūs galite kasdien po dešimt, penkiolika ar dvidešimt minučių išvėdinti visus savo būsto kambarius, plačiai atvėrus langus ir balkono duris, to nepakanka. Jums reikia įsirengti vėdinimo sistema. Tam labai efektyviai pasitarnauja šiuolaikiniai mini rekuperatoriai, kurie jau ne vienerius metus yra labai populiarūs tiek mūsų šalyje, tiek ir visame pasaulyje.

Mini rekuperatorių montavimas yra labai paprastas. Be to, mini rekuperatoriai tampa tiesiog nematomi, nepastebimi ir veikia visiškai tyliai, neskleisdami jokio triukšmo, kuris priešingu atveju tik sumažintų komfortą, jaučiamą jūsų būste. Taip pat šiuolaikinių mini rekuperatorių efektyvumas yra labai aukštas, todėl galite būti tikri, kad tinkamai pasirinkę mini rekuperatorių, galėsite labai efektyviai išspręsti savo būsto vėdinimo klausimą.

Daugiau: Inventer.lt – Mini rekuperatoriai internetu