Įtempiamos lubos – kodėl verta?

Kiekvienas nori turėti gražius, jaukius ir stilingus namus. Tačiau koks grožis be tvarkos? Svarbiausias dalykas yra susitvarkyti,  ir tai yra ne tik dulkių šluostymas ar grindų siurbimas, bet grindų, sienų ir lubų sutvarkymas. Jeigu sienose ar grindyse, lubose yra trūkumų, kuriuos reikia pašalintu, tai padaryti būtina ir kuo skubiau. Tačiau neretai pasitaiko, kad remonto darbų lyg ir nereikia, bet kažką pakeisti norisi. Tas noras ateina ir labai greitai išnyksta, vos pagalvojus apie tai, jog darbai užsitęs ilgai, o po jų lauks kalnas kitokio darbo – tvarkymosi. Išeitis yra – įtempiamos lubos.

 

Įtempiamos lubos – kas tai?

Suvedę į paiešką žodžius: įtempiamos lubos kaina, galite ne juokais nustebti, jog lubos gali būti tokios pigios, tačiau apie viską nuo pradžių. Kas yra tos įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos, tai puikus būdas, norint atsinaujinti namus lengvai, greitai ir neišleidžiant daug pinigų. Įtempiamos lubos gaminamos iš polivinilcholrido arba poliesterio. Jos gali būti satininės, matinės arba blizgios. Viskas priklauso nuo to, ko norite Jūs ir kokį interjerą norite išgauti. Iš tikrųjų, tai puiki galimybė atsinaujinti kambarį ar kitas patalpas jau vien dėl to, kad po jų montavimo nelieka purvo, šiukšlių, dažų. Antras dalykas – greitis. Sumontuoti lubas užtrunka vos keletą valandų, o prieš montavimą nereikia išnešti visų baldų, daiktų į kitą kambarį. Juo labiau, nereikia niekur kraustytis, todėl toks apdailos būdas labai patrauklus.

 

Įtempiamos lubos kaina – ar tai brangi paslauga? Iš tikrųju, tai bene pigiausias būdas, norint pakeisti lubas, todėl jis toks populiarus. tempiamos lubos tvirtos, patvarios ir nenusileidžia įprastoms luboms, o privalumų gausa taip ir vilioja užsisakyti jau dabar.
Kaip vyksta darbai?

Mes montuojame įtempiamas lubas visoje Lietuvoje, atvykstame į bet kurį miestą ar rajoną. Po montavimo suteikiame savo atliktam darbui net 20 metų garantiją, todėl Jums nereikės jaudintis, jei kas nors nutiks. Tiesa, įtempiamos lubos labai retai reikalauja remonto/korekcijos, nes yra ypač kokybiškos ir patvarios. Svarbu, jog jas montuotų kvalifikuotas meistras. Todėl mūsų komanda iš pradžių susitinka su klientu ten, kur bus montuojamos lubos, apžiūri patalpas, pažymi reikiamus išmatavimus. Tuomet viską aptardami, pasiūlome, o Jūs šsirenkate geriausią variantą. Mes su malonumu kimbame į darbus, nes kiekvienas klientas, tai dar viena galimybė mums ne tik tobulėti, bet ir atrasti vis kitokių dizaino, interjero variantų.

 

Didelis lubų pasirinkimas

Iš tikrųjų, įtempiamos lubos leidžia Jums eksperimentuoti, mat jos gali būti labai įvairios. Dviejų, trijų lygių įtempiamos lubos, kurios padeda įgyvendinti įvairiausius unikalius interjero projektus. Termoatsparios, kokybiškos, patvarios, lengvai montuojamas apšvietimas.

Blizgios įtempiamos lubos gali vizualiai padidinti erdvę, paslėpti trūkumus ir t.t.

Matinės įtempiamos lubos kaina, kaip ir kitų, priklauso nuo ploto, tačiau yra kiek žemesnė. Tradicinis, klasikinis interjeras, lengvas montavimas, priežiūra ir jokių šiukšlių.

Kaip bebūtų, mūsų interjeras susideda iš daug detalių, akcentų, bet visgi lubos yra ypač svarbios, mat pirmiausia, reikia pasirūpinti grindimis, sienomis ir lubomis, o tik tada viskuo kitu. Joks net pats geriausias ir prabangiausias interjero projektas atrodys nekaip, jeigu virš kokybiškų baldų, bus nesutvarkytos lubos.